Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nők, lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők, lányok miért nem tudnak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint a nők és lányok nagy hányada nem tud beszélgetni. Eléggé frusztráló és idegesítő dolog tud lenni, hogy az ismerkedés közben én mindent megteszek azért, hogy megismerkedjek az adott lánnyal. Ezért cserébe csak pár szavas válaszokat kapok, és azt vettem észre hogy csak arra tudnak visszakérdezni, amire vissza lehet. Mondjuk egy olyan egyszerű kérdésre hogy "Van valamilyen hobbid?" vissza kérdeznek. De hogy önálló kérdéseket tegyenek fel, arra hajlandóságot sem mutatnak. És a beszélgetés első 5 percébe nem hiszem hogy el tudnák dönteni hogy unalmas ember vagyok vagy ilyesmi... Hiányoznak a beszélgetések. Mondjuk nem kell föltétlen bonyolult filozódiai kérdéseket boncolgatni, de azért valamilyen szinten gondolom az alap inteligencia része az, hogy tudjanak beszélgetni az emberek. Amúgy nem kell mindig komolyan beszélgetni. Néha kis bolondozás. Viccelődés is belefér. De kérdem... Hol vannak a beszélgetni tudó lányok/nők. F/19

2018. ápr. 14. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

En is ugyan ezt tapasztaltam. 38 nonel probalkoztam, az utobbi honapokban, mindnel ugyan ez volt a problema.

Nem tudom mi lehet ez talan korunk egy uj betegsege a noknel?

Itt is irogatok/irogattam lanyokkal. Akik olyan kerdedt tettek ki, hogy parkapcsolatot szeretnek, de csak a bunkok, a parasztok a bekepzeltekntalalnak meg, hol vannak a rendes sracok? Erre rairok, es 1 het utan meghal a dolog, nem irnak vissza.

Itt sem es mashol sem.

Szoval ez a nok hibaja.

2018. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek általában tudnak beszélgetni, csak nem mindenkivel. Te sem tudnál mindenkivel beszélgetni.
2018. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Bármit írsz, 1 szóban válaszol. Akkor is, ha három különböző témában kérdeztél egymás után.
2018. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem a tudás hiányzik. Gondolj bele hány olyan kapcsolatban élő férfit hallasz panaszkodni, hogy mennyire lefárasztja a barátnője a folytonos pofázással, meg milyen idegesítő, hogy be nem áll a szájuk a traccspartikon barátnőikkel.

Azzal nem beszélünk, aki nem érdekes számunkra.

2018. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy jobban meg kellene válogatnod, kiket hívsz el. Engem lányként is idegesítenek a felszínes vagy kevésbé intelligens lányok, akárcsak a felszínes srácok is, illetve nincs velük semmi baj, de ahogy mondod, nem nagyon tudok velük beszélgetni. De ne általánosítsunk.
2018. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!