Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy előnytelen külsejű pasinak a legapróbb eredményekért is vért kell izzadnia, míg egy Dwayne Johnson kinézetű pasi elég ha csak villant egy mosolyt, és máris omladoznak utána a nők?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 01:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Leirtam ezerszer.Vannak Alfak es betahimek.Megved,eros,dominans,jok a genjei.Eletrevalo es ezt a no megerzi es tudat alatt is ehhez vonzodik. Louis de Funes,Danny de Vito max cuki. Nekik is szul vki de kevesebb not izgatnak (fel). A betaknak kompenzalniuk kell. A Rock egyebkent eleg sokat tett azert h igy nezzen ki...
2018. ápr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Tudod, van az a legenda, hogy a kozonseges kaszas poknak van a vilagon a legerosebb merge. De a fogai tul kicsik ahhoz, hogy az emberi borbe beletudjon marni. Szoval, hiaba vezna valaki es kulsoleg egy total nulla vagy total atlagos, lehetnek meg a benso ertekei olyanok amik megfognak egy szep, aranyos kedves lanyt.

Mert ugyebar, aki a kulsot szemleli, az izmot a mulandot, az sajat maga is mulando, az izmok egyszer eltunnek, a bankszamla kiapad, a szep markas ruhak kikopnak.

De aki ugy jon ossze valakivel, hogy semmilye nincs es az a valaki igy talalt part, nulla kulsovel, de 100%-os bensovel, arra a kapcsolatta lehet azt mondani, hogy tul lattak a giccsen, a felesleges koriteseken es a szaraz, nyers erzelmeket helyettesitettek elonybe.


Nezd meg a szalkas jokepu gyerekeket, milyen csajjal vannak, nagy mell, kerek fenek, hosszu derkig ero haj, telt ajkak....nem felvagasbol, de nekem is volt mar ilyen baratnom, es nem felvagasbol, de ugy szedtem fel, hogy.....”boccs, egy fillerem nincs, tudnal te fizetni?” Es bensore is 10/10-esek voltak. Kitartottak, biztak vennem.

De nezd meg a szalkas jojepu gyerekeket, milyen csajjal vannak.....ha jon jobb, jobb kepubb, penzesebb....mar egybol dobjak es napraforgokent forditjak arcukat a melegebb, szebb elet remenye fele, ami nem mas mint a tartalom es a jellem nelkuliseg 100%-os tomeny, massziv, suru ideig iraig jones szep, de par honap utan kiutkozik a jellem nelkuliseg, es osszeroskad, es dobjak egymast, vagy csaljak egy ast, szellemi erettseg hianyaban pedig meg kutyabb dolgokat csinalnak egymas haza mogott.


De jelen pillanatban, alairom....valami baj van a nokkel.

2018. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy felszínes világban élünk. A probléma azt, hogy ebben a felszínes világban a legtöbb ember még képmutatóan is él. Mindenki szeret arról áradozni, hogy mennyire másodlagosnak tartja a külsőt és milyen túlidealizált meseszerű karaktert képzel el a párjaként, de a többség lazán szemberohan a saját szövegével.
2018. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyes, megy a pacsi! :)
2018. ápr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Dwayne is csak azért kapna meg annyi nőt mert híres:D

Ez imponál a nőknek a híresség.

Nézd meg a magyar youtubereket is. Azért mondjuk egy dancsó vagy goodlike sem hiszem hogy olyan topp pasik lennének másokhoz képest, mégis ha te, én vagy egy random 3. személy vagy dancsó/goodlike közül kellene választani elég valószínű hogy az utóbbiak nyernének a csajok többsége által.


Amúgy rock meg kokszol mint a gép.

Nem hiába... 20 évesen közel nem volt ilyen formában mint így közel az 50-hez. (azt pedig higgyük el hogy a tesztoszterontermelés nem épp 50 éves korra lesz a csúcsponton)

2018. ápr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

En ezt sosem ertettem. Ha nekem valaki nem szimpatikusbkulsore, miert kene vele osszejonnom? Ez nem olyan dolog, hogy most pasikent valaki szerinte eleget tett, teljesitett pontokat es akkor keri a neki jaro baratnot... .


Egyesek tenyleg ugy allitjak be, mintha alanyi jogon jarna es az a no, aki ezt nem teszi nem, az szemet qva.

Persze, mindenki megtalalja elete szerelmet, vagy legalabb lesznek kapcsolatai, itt mist nem arra akarok kilyukadni, hogy a kevesbe elonyos kulsovel rendelkezo emberek nem kaphatnak part.


Orulnetek, ha sajnalatbol jarna veletek egy lany? Az jobb lenne? Aztan majd menne a nyavajgas, hogy elhagyott egy jobbert. Persze! Hisz nem is veled akart osszejonni, csak ugye bar megsajnalt.


Amugy meg nem kell kigyurtnak lenni, meg hasonlok. Ismresek egy sracot peldaul, akinek normal testalkata van, iszonyat csunya fejjel es most szultetett meg a baratnojevel kozos gyerekuk, mind a ketten 20 korul vannak. Szoval aki ilyen sztereopitiak alapjan gondlkozik, az nem megy ki az utcara, a neten olvassa a tobbi sorstars baromsagat es akkor o is ezt terjeszteni, elhiszi.


En se vagyok 10/10. Van rajtam egy kis plsuz, gondor a hajam, amit sokan nem szeretnek, plusz nem rakom ki semmim. Regen onbizalomhianyos voltam, de mostanra egesz elegedett vagyok magammal. Ennek okan neha olyan csavok irnak ram neha messengeren, hogy lattak itt-ott, hogy neha az en allam is leesik.

2018. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

átlagos/előnytelen külső csak a fejekben létezik...amit kivetítesz másokra, hogy nem vagy magaddal megelégedve!


Tudsz rajta változtatni?


Ha nem, kár ezen pörögni...ezenfelül az ízlések is változok...nem mindenkinek ugyanaz jön be.....Johnson után is csak azok a nők omladoznak akinek ő bejön, aki szerint randa az nem!

2018. ápr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem baj, hogy valaki nem jön össze azzal, aki nem tetszik. A baj az, hogy a nőknek a pasik 10-20%-a tetszik külsőre.
2018. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Azok, akik itt "egy átlagos vagy előnytelen külsejű pasinak" mondják magukat, vagy ezt az "alfahím-bétahím" hülyeséget böfögik, általában nem "átlagosak", hanem átlag alatti frusztráltak, és a saját kategorizálásuk alapján hiába nevezik magukat "bétahímnek", valahol az üpszilon és az omega között lehetnek.
2018. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

#6: Ezt az elvárást az szüli az érintetteknél, hogy használhatatlan tanácsokat kapnak. Ezen az oldalon is rengetegszer. Feljön egy átlagos/átlag alatti srác, aki tök jó fej. Leírja, hogy nem megy neki a társkeresés. Jön pár ember, akinek fogalma sincs a helyzetéről és leírják neki tanácsként, hogy javítson a belső tulajdonságain. Megteszi, majd pár hónap múlva újra itt van: Ő javított, mégsem változott semmi. Újra kap pár tanácsot, hogy pl. legyenek céljai. Oké, beiratkozik egyetemre, építi a jövőjét, majd újra itt van, hogy még mindig semmi változás...

Az a baj, hogy egy csomó ember olyan válaszokat ír szegény srácoknak, amikből kimaradnak a külső tényezők. Ez pedig abszurd, mert (főleg fiatalon) ez az első tényező, ami alapján döntenek ismerkedésnél az emberek. Ha pedig valaki használható tényként odaírja, hogy "haver, menj el gyúrni", akkor letépik az illető tökeit, hogy ez milyen felszínes dolog. Ja, az, mégis működik. Szóval érthető, hogy kiakadnak szegény srácok.


#7: "átlagos/előnytelen külső csak a fejekben létezik...amit kivetítesz másokra, hogy nem vagy magaddal megelégedve! "

Ezt a bullshitet inkább ne közöld azzal, akit folyamatosan lekoptattak és lerondáztak, mert lehet, hogy eltünteti pár fogad... :D

2018. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!