Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér lányok, hozzátok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányok, hozzátok lenne kérdésem: jelent-e nálatok valamekkora hátrányt, ha a pasi alkatra valahol a vékony, és az átlagos közt van?

Figyelt kérdés
a srác 185cm és kb 75kg lehet, a lány 165 centi, és 80-90kg. Ez alkatban elég nagy eltérés. inkább kellemetlen dologként élnétek meg, nem számítana semmit, vagy inkább határozottan tetszene?

2018. ápr. 14. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semleges. Belső dönt.
2018. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az én alkatom jelent hátrányt, engem nem zavarna, de a legtöbben nem akarnak maguknál nehezebb barátnőt, mert ciki a haveroknak mutogatni.
2018. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is ezt tapasztalom, hogy nem jelent akkora problémát. Néha alig tudom elhinni, de valahogy tényleg nem :D

(ez egy magánjellegű dolog, amiben szerintem teljesen irreleváns mások véleménye. olyan, mintha összevesznénk, h ki szereti erősen a húslevest :D )

2018. ápr. 14. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha ő el tudja fogadni az én súlyom, akkor én miért érezném kellemetlenül magam az övé miatt? Nem ez a mérvadó.
2018. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legkevésbé sem elfogadás kérdése. Emberileg visszataszítónak tartom a jelenséget, mikor valaki csak "elfogadja" a társát (direkt nem partnet írok). Ha szerelem, akkor ott imádatnak kell lennie, a "megőrülök a testedért" érzésnek.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert eddig egyetlen olyan barátnőm nem volt, akit testileg el kellett volna fogadnom.

(ezt most főleg a privát fiúkák miatt kellett leírnom)

2018. ápr. 14. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elfogadást nem úgy értettem, hogy csak beéri valamivel mert nincs jobb, hanem hogy feltételek nélkül szereti.
2018. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelentene hátrányt, ha ő sem csak otthon dugdosásra használna. Semmi kellemetlent, kínost nem látnék benne. Nekem igazából se nem előny, se nem hátrány - a picit macisat jobban preferálom, de a test nekem eléggé sokadlagos, ha a számomra jóképű arc és jó belső, kisugárzás megvan.
2018. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!