Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten nem bottal ver? Nem talalom a szerelmem. Voltak, de mindet bantottam “lelkileg” terorizaltam oket es elhagytak.

Figyelt kérdés

Alairom, megerdemeltem, meg is szenvedtem a dolgot.

Ettem merget, nem keveset....ugy erzem, hogy most mar visszafizettem a dolgot. Szenvedtem eleget, megtanultam a lecket en mar nem akarok soha tobbe bantani senkit sem. Inkabb magamat ezerszer, mint mast egyszer.


De mar egy eve nem talalok senkit. Aki kihozna belolem az erzelmeket. Es en nyustoltem magam, szoval igen, ha masnak rosszat okoztam, akkor nekem is rosszat kell okozzak magamnak.

Igy elzarkoztam a vilag elol, egy evre. Nem beszeltem senkivel sem. Es bevallaltam, vagy a tudatom torik meg es leszek valami skizofren vagy valami, vagy tulveszelem es tallpraallok.

Talpon vagyok, de elesek mindig, szeretnek mar megallapodni, leallapodni, de senkit nem talalok.


Nagyon rossz.


Vagy....ez Isten verese? Ver engem? Nem fizettem vissza a 2 ev fajdalom okozast egy ev onsanyargatassal?


Vagy hogy van ez?



2018. ápr. 17. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ne említsd, csak hülye voltál. Önismeretre kellett volna szánni az időt, nem "önsanyargatásra". Nem megkaptad a büntetésed, csak elbújtál előle. Tanulni sem tanultál semmit, azt majd akkor fogsz, ha éppen ugyan ezt teszik veled, amit te tettél mással és lesz összehasonlítási alapod, ami alapján el tudod dönteni mire van/nincs igényed a továbbiakban. Abból is látszik, hogy semmi nem történt, hogy le akarod tudni és kipipálni. Nem a talpon állsz, hanem vergődsz. Amit a "tapad" ér, azok a félelmeid megkövülve amik kívül tartják a felelősséget, téged meg bent. Nyugi, még fél évet sem adok és ahogy ritkul majd a levegő, kínodban majd kipattan a szemed, aztán mész és csinálod, most már jól és szopni fogsz, mint a torkosborz, de mész előre, mert kíváncsi vagy a végére. Vagy beledöglesz, de legalább megpróbáltad. Gondolatod, hogy ennyi erővel maradhat által is odabenn..... de amint mondtam, fogy a levegő. Vágj bele, veszteni valódi nincs.

31/f

2018. ápr. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én semmi olyan fajta bűnt tudtommal nem követtem el, mégis 23 évesen sosem volt még senkim.

Ha azt hiszed az élet igazságra épül, hát nagyon tévedsz.

2018. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

#1 tanulsagos. Melyrehato valasz volt. Koszonom.

#2 van benne valami. Ez is elgondolkodtato. Koszonom.

2018. ápr. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!