Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lelkileg erősen sérült emberrel belevágni egy kapcsolatba? Elmenekül a konfliktusok elől.

Figyelt kérdés
Felnőtt emberről beszélünk szorongással, önbizalomhiánnyal, és az előző kapcsolataiban bevált szokása volt, hogy a konfliktusok elől egyszerűen elmenekült, és köddé vált. Szeretnék bízni abban, hogy sok szeretettel, elfogadással és támogatással működhetne, de félek, hogy ebben a folyamatban csak én sérülnék. Harminc felé közelítünk már mindketten.
2017. okt. 1. 13:26
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
95%

Érdemes megpróbálni de arra figyelj, hogyha nem mutat egyáltalán javuló tendenciát akkor annak rossz vége lehet.


"Szeretnék bízni abban, hogy sok szeretettel, elfogadással és támogatással működhetne"


Ez egy fontos dolog, de nem ér annyit, hogy te magad is rámenj szóval csak óvatosan. Mondom ezt úgy, hogy én magam is erősen sérült voltam és az utóbbi időben ez még többet romlott, de mellettem nem állt senki sem szeretettel és támogatással.


Persze van olyan, hogy az eset reménytelen de van sok olyan is amikor nem az.

2017. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én sem vagyok jó állapotban lelkileg, de eszembe se jutna a problémák elől elmenekülni. Én szeretem megoldani a problémákat és meg is kell oldani őket, mert ha nem foglalkozunk velük, akkor az idő rendezi a megoldást és abban nem biztos, hogy lesz köszönet.


Tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes energiát fektetni egy ilyen kapcsolatba. :/


F

2017. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Tudod az a durva hogy minél öregebb leszek annál jobban látom hogy szinte minden embernek van hosszútávú lelki probémája... Annak is aki nem ismeri el, illetve pont az ellenkezőjét láttatja!


Ilyenen én már nem akadnék fel, meg kell próbálni aztán meglátjátok működik e.

2017. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miben nyilvánul meg a lelki sérülés.

Ha abban, hogy elmenekül a problémák elől, akkor bizony nem kellene. Úgy fogod érezni, hogy csak te küzdesz a kapcsolatért.


22/N

2017. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Lelkinyomikkal nem erdemes foglalkozni. Egy olyan letezo esetrol sem tudok, amikor ez barkinek jo lett volna, a nyomin kivul aki ra tudott vegre akaszkodni valakire. Aztan ha el akarod hagyni, jon az “ongyi leszek” es tarsai zsarolas. Az ilyen emberek a zart osztalyra valok, nem kapcsolatba.
2017. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Erősen sérülttel semmiképpen sem. Az előző kapcsolataiból kiindulva veled sem működne.


Sok szeretettel és elfogadással bizonyos dolgok gyógyíthatók, de ha nagyon súlyos akkir bizony te is csak sérülnél.

2017. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Így 30 felé már rájöhettél volna, hogyha másnak nem sikerült megváltoztatnia, neked sem fog.


Én szerencsére huszonkét évesen felfogtam ezt egy év próbálkozás után.


Pedig teljesen abszurd volt, korábban volt egy 5 éves kapcsolata akit összevissza csalt, de gondoltam majd velem máshogy lesz.


Nem vagyunk különlegesek.

2017. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melletted is menekülni fog.Nyilván meg lehet próbálni,csak nem biztos,hogy van értelme.
2017. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így áll hozzá, szakember sem tudná egyoldalúan rendbe tenni.
2017. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!