Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, melyik esetben jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik esetben jön össze nektek könnyebben barátnő és kapcsolat: ha egyenrangú félként kezelitek a nőt vagy ha "ledomináljátok"?

Figyelt kérdés

Véleményetek szerint melyik módszer a nyerő?


1. Egyenlő félként bánsz vele, meghallgatod, kikéred a véleményét, figyelmes vagy vele, hagyod hosszabban beszélni, "csicseregni", érdeklődsz róla, felőle, stb.


2. Valamilyen szinten elnyomó vagy vele, kihangsúlyozod, hogy te vagy a domináns, elhiteted vele, hogy igazából neki kell tepernie, hogy megkaphasson, igyekszel érzelemmentes maradni, törekszel arra, hogy te vidd a beszélgetést, ha kell, néha a nőbe fojtod a szót, főleg magadról beszélsz, nem érdeklődsz annyira, stb.


Nektek melyik vált be jobban a kettő közül? Hogy lehet egy nőnél vonzalmat kiváltani: ha azt mutatom, hogy nem vagyok nála se több, se kevesebb, teljesen egyenrangúak vagyunk, vagy ha úgy alakítom a dolgokat, hogy miközben látszólag én udvarolok, de elhitetem a nővel, hogy neki kell tepernie értem? Ti melyikre esküsztök a randizás során?



2018. ápr. 17. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Hát ahhoz, hogy valaki le tudjon dominálni egy nőt, dominánsnak is kell lenni, a pasik többsége meg egyáltalán nem az. A mai srácok meg akarnak felelni a nőknek, mindig azt nézik, hogyan tudnának tetszeni nekik.


Nekem egyébként mindegy, hogy viselkedem velük, bár időnként alaposan le kell dominálnom őket, mert annyi bókot kapnak az átlag pasitól, hogy az jobban esik nekik, ha nem Rómeó szerepét játszmom.

2018. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Én megkaptam már nőktől, hogy papucs vagyok, meg nem vagyok elég férfias(akkor 90 kiló voltam, 190cm, gyúrtam mint az ökör) meg azt is, hogy azért keresek kis kedves, halk szavú lányokat, mert le akarom nyomni őket...

Ez egyénre szabott, van nő, aki kinyír, ha csak rá mersz röffenni, és van, aki akkor érzi jól magát, ha alárendelt szerepben élhet, irányítják.

Nincs általános recept.

2018. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

1.Ha egy másik emberi lény mondani akar valamit akkor meghallgatom, lehet az nő, férfi, transznemű, kukis nő, meg tudja a fszom még mik vannak.:)Ez egy alap tisztelet a másik lényének az irányába.Ha meg nem érdekel amit mond vagy úgy érzem zavaró, akkor megmondom neki és kilépek a beszélgetésből.


2.Nem kell kihangsúlyoznom, hogy én vagyok a domináns és erős hím, erőfitogtatás nélkül is tudatában vagyok és megélem az erőmet, de nem mások elnyomásával.A szolgálathoz kell a legtöbb erő, az a legnemesebb feladat.Mikor a gyengébbek javára használod.Meg elég hülyén néz ki, ha nem tudom hány kiló izommal a testemen de nyilvánvalóan erősebb felépítéssel keménykedek egy csajnak, mikor a női test természetes mivoltából fakadóan sokkal gyengébb.Belefojtani a szót?Ha meg nem akar elhallgatni mit csinálsz, vízbe fojtod?


"törekszel arra, hogy te vidd a beszélgetést"


Akkor az inkább hosszas beszéd, a beszélgetésben mindkét fél információ adó és vevő.


Ezek a gondolkodásmódok nem vezetnek egészséges párkapcsolathoz.


Messzi vagy még a férfi minőségtől, ez nem bántás, gondolkozz el az értékrendeden ha gerinces emberré akarsz válni.

2018. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2. esettel a legtobben korberohognek.
2018. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
3-as nagyon jókat ír, igen,úgy lehet csajozni, csak az a helyzet, hogy ahhoz kell egy valami, ami nem mindenkinek van: SZÍV!!
2018. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyenlő félként.
2018. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
harmadik írt nagyon jókat
2018. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én inkább egyenlőként kezelem, de mellette teljesen önmagam adom, nem érdekelve hogy ez zavarja őt vagy nem tetszik neki esetleg, nem teperek érte. Szeretem vinni a beszélgetést és én irányítani, mellette még is érdeklődök iránta. Szóval ez a két véglet, semmi se fekete fehér.

Amúgy meg eddig nem okozott gondot hogy ilyen vagyok, akinek nem tetszett legalább megspóroltam egy kis időt.

23/f

2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alap hogy le kel dominálni de ez nem azt jelenti hogy meg kell verni vagy ordibálni kell vele,csak éreztetni kell hogy érdekel a személye, de kb leszarod ha nemet mond ,vagy szétmentek, mert jut minden ujjadra 10 másik .Neked megvan a véleményed és azt keresztülviszed. Akkor a nő fog teperni érted és nem fordítva.

Ha döntés helyzet van akkor sem szabad hagyni hogy a nő döntsön,az "igen drágám ahogy te akarod" vezet a papucssághoz és aztán letiplizik a csaj . Alapvetően a nők sokkal jobban vonzódnak az öntörvényű bunkókhoz ,mint a rendes odaadó srácokhoz.

2018. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, amelyben úgy viszonyulok a nőhöz, ahogy egy férfinak viszonyulnia kell egy nőhöz. Mindenki, akinek van két heréje, és/vagy bármiféle tényleges fogalma a nők szerepéről, tudja, hogy mit jelent ez.


Egyébiránt:


- Sosem jönnék össze olyan nővel, aki nem szűz.

- Sosem jönnék össze nem-európai (értsd: nem "fehér", habár az amerikaiaktól és az "angol világtól" ráz a hideg, még az ún. "szélsőségesektől" is) nővel.

- Sosem jönnek össze olyan nővel, aki dolgozni akar (értsd: karrierizmus).

- Sosem jönnék össze olyan nővel, aki részt akar venni bármiféle modern felsőoktatásban.

- Sosem jönnék össze olyan nővel, aki úgy öltözik, mint egy prostituált (i.e., nem öltözik visszafogottan és elegánsan).

- Sosem jönnék össze olyan nővel, akinek nincs fogalma az apai / férfi tekintélyről és hatalomról (lásd: első hullámú feminizmus előtti idők).

- Sosem jönnék össze olyan nővel, aki nem akar legalább három gyereket, és nem szeretne anya lenni.


Ezen felül a személyes kikötéseim:


- Intelligencia; képes legyen teológiai-filozófiai kérdésekben érdemben társalogni.

- Tiszta származás és kulturális-vallási identitás.

- Legalább átlagos kinézet.

- Aktív sportolás, egyáltalán nem kell fitness-rißancnak lennie, a minimum elvárás az, hogy egészséges legyen és legyen fogalma az egészségről, nem utolsó sorban a gyerekeink érdekében.

- Nyilvánvalóan tudnia kell főzni. Ezt előszor meg sem akartam említeni, annyira alapvető, de gondoltam ide írom a végére, mivel másoknak nem az.



Ezek az elvárásaim, mivel vannak terveim az életünkkel, és nem elégszem meg sem a proletár-fogyasztói léttel, sem a burzsoá steril sznobizmussal -- nem olyan családból származok.


Ha nem találtam volna egy olyan fiatal nőt, aki az összes fentebb felsorolt pontnak megfelel, és még sokkal többnek, akkor inkább egyedül halnék meg. Ezt a nézetet tartottam egészen addig, amíg vele nem találkoztam.


22/F és 19/N

2018. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!