Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen kezdő nő vagyok, aki...

Teljesen kezdő nő vagyok, aki izmot akar építeni! 68 kg vagyok,170 cm. Mennyi súllyal kell csinálnom a gyakorlatokat? Hol találok egy teljes testes súlyzós edző videót, amit heti 3*-4* meg tudok csinálni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Illetve,ha nem vagy kalóriamínuszban,de pluszban sem,csak súlytartó étrenden vagyok,de megvan a 2 g/ttkg fehérje és 1,5 g/ttkg ch és 70-80 g zsír,akkor tudok egy kis izmot magamra szedni?A súlyzós edzések mellett csinálnék heti 2* vagy 3* saját testsúlyos edzést is.

Segítsetek légyszi,végre normális alakot szeretnék! :)


2018. febr. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
YouTube: thenx
2018. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videóit,de sajnos nem találtam teljes testes súlyzós edzést köztük.

Ja igen,és nyilván azért kell ez,mert otthon edzek,mivel a közelben jelenleg nincs konditerem,ahova mehetnék,én pedig magamtól még nem tudom milyen gyakorlatokat kell csinálnom.

2018. febr. 13. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont akkora súllyal amivel még szabályosan megy 5-8 ismétlés . A kezdők tudnak egyszerre fogyni és izmosodni is , de ez csak egy darabig van így . Utána ( ha izmot akarsz építeni ) mindenképp kell majd tömegnövelő étrend . A zsír ( 80 g / ttkg ) kicsit sok , elég oda a 68-70 is .
2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 80g/ttkg-t felejtsd el , bocsi ott félreírtam . Zsír 1g/ttkg
2018. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Videót nem tudok, én olvasgattam és összeállítottam magamnak egy szerintem egész normális tervet, eleve nem árt tudni, milyen gyakorlatok léteznek.

Ha izmot akarsz felszedni, inkább egyél enyhe kalóriatöbbletben (épp elég nehezen jön az izom úgy is), de ha aggódsz, végülis próbálkozhatsz súlytartó szinttel, hisz kezdőként még szálkásításkor is feljöhet egy kicsike izom. De ha már izmosodni akarsz, neked ennél több kell.


A makrók jók, ha neked OK ez a kalóriamennyiség...


Heti 3 erősítő edzés jó neked, eddz rendesen, 5-7 edzés hetente az sok.


Akkora súlyokat használj, amekkora neked kell az adott gyakorlathoz, ahogy ezt már írták.

2018. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért akarsz súlyzózni?

Fitball pilates gyönyörű testet varázsol!

ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!