Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyálnak itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyálnak itt sokan, hogy nincs párjuk, meg "hogy lehet így élni. " kezdetű kérdéseket írnak?

Figyelt kérdés
Én egy remete vagyok, nekem ez felfoghatatlan. :) Minek kell ennyit ríni, önálló emberek vagyunk, egy "társ" csak hátráltat a céljaink elérésében és sok pénzbe is kerül. :) 41/F
2018. ápr. 19. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha még nem tűnt volna fel a 41 éved alatt: mindenki másképp gondolkozik.

Van, aki egyáltalán nem akar társat, míg van, aki számára elengedhetetlen egy szerelmi partner.


22/N

2018. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A társ az társ, a kolonc hátráltat, bár a franc tudja 10 év múlva mit mondok :D

31/f

2018. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Te valószínűleg egy olyan ember lehetsz, akiből a világ már mindenféle érzést kiölt. Ne gondold, hogy másoknál is ennek kéne lennie a természetes állapotnak. Komolyan normálisnak akarod beállítani a remete-létet? Ugye nem az volt a célod a kérdéssel, hogy másokat is erre buzdíts? :D
2018. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tévedésben élsz. A társ nem hátráltat, hanem segít.
2018. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Egyetértek. A társ hátráltat. Egy rakás pénz elmeg rá.
2018. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1-es:

Nem a párral van baj, hanem a rinyálással és a kapcsolatfüggőséggel. :) Ez az egész kapcsolódás elvileg spontán megy végbe, nem lehet erőltetni, siettetni. :) Hiába sírnak egyesek, hogy nem jön össze.

Ez olyan, mint a lottó vagy bejön vagy nem.

Kb. az esélye is annyi, hogy működjön, mint egy szerencsejátéknak. :D



5-ös:


Ott a pont, látom nem csak én látom így:)


Nem buzdítok senkit, de ennek csak előnyét látom, mivel már voltam kapcsolatban/házas korábban. :D

Ha valaki megkérdezi, hogy "jó e kapcsolatban lenni?",

hát nem baz#meg, egyáltalán nem. :)

2018. ápr. 19. 10:10
 7/18 anonim ***** válasza:

No igen, de vajon ha akkor mondják, mikor még kapcsolatban akartál lenni, akkor vajon eltett él volna róla, hogy legyen, csak mert valaki másnak, mint aki te vagy, rossz tapasztalata volt? Ha már játék... ha játszol, a játék élvezetéért tedd. Ha van tét, akkor ne azt játszd meg, amennyid van, hanem annyit, amennyi nem zavar, ha nincs :). Oké, nekem is rossz tapasztalataim voltak eddig, igaz nem voltam házas, de nyilván különbözünk.

31/f

31/f

2018. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Aki társ- és kapcsolatfüggő, az panaszkodik szüntelen, akiben egészséges gondolatok, vágyak léteznek e téren, az pedug csak kiírja azokat magából. Van különbség, jó reggelt! 🙂
2018. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#6 Ne akard magad géniusznak beállítani, mert esetleg a volt kapcsolataidban nem jöttél rá - valószínűleg érzelmi analfabétaként -, hogy talán "adni" is kellene, nem csak elvenni. Jutottál egy aberrált következtetésre, és magas lóról, közönyösen hirdeted az igét, ami totálisan szembemegy az emberi alaptermészettel, miszerint társas lények vagyunk. Nem kell másokra is ráerőltetni ezt a keserű, lelketlen, kiégett, a világtól megcsömörlött attitűdöt, ha már neked nem jött össze. Még összejöhet, bármennyire reményvesztett is vagy most éppen.
2018. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6-os: eléggé érzelmi analfabéta lehetsz, ha ilyen következtetésekre jutottál, hogy egyedül jobb és nem jó kapcsolatban lenni. Elárulom, ha a megfelelő társ mellett vagy, akkor nem hátráltat, hanem segít és löketet ad. Ezek szerint te eddig még nem találtad meg a megfelelő párt magadnak, ami nem baj, csak ne lökd itt a nagyobbnál nagyobb hülyeségeket. Osztogatod itt az észt, közben meg kiderült, hogy érzelmileg nulla vagy, szar kapcsolataid voltak eddig. Elárulom, nincs annál jobb dolog, ha a megfelelő ember mellett vagy és szárnyalsz. Sajnálom, hogy te ezt idáig nem élhetted meg.
2018. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!