Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért írnak sokan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak sokan meleg kérdéseket bi témakörbe?

Figyelt kérdés
Pl tipikusan ha fiú fiút keres, miért bi, miért nem homo témakörbe írja? Ezt csak én vettem észre?

2015. szept. 7. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen szuper lilaködfelhős 14-17 évesektől mit vársz? csoda, h maguktól vesznek levegőt b+ xddDD
2015. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

1:kevésbé ciki bi-nek lenni,mint homonak.

2:mert tényleg bi.


pl:én is bi témakörben keresnék,mert bi vagyok nem búza

2015. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én kizárólag a leszbi témakörben keresek lányt. :D Talán kéne itt is keresgélnem, érdemes lenne? :D
2015. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán azért, mert ő maga is biszexuális vagy pedig meleg, de bi fiúk társaságát is keresi.
2015. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1:kevésbé ciki bi-nek lenni,mint homonak.

2:mert tényleg bi.


pl:én is bi témakörben keresnék,mert bi vagyok nem búza


Szerintem egyik sem ciki, de az igen, ha bi-nek vallja magát, miközben meleg.

De attól, hogy ő maga biszexuális és fiút keres még nem változtat semmit és nincs sok köze a biszexséghez..

2015. szept. 8. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szóval én biként egy másik biszex sráccal összejövök és szexelünk, akkor annak semmi köze a biszexualitáshoz?
2015. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem sok.Xd

ha két fiú csinálja, az nem bi kategória, hiába lehetnek bik..

2015. szept. 9. 12:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a bibe csak azok írhatnának, akik olyan többes szexről kérdeznek, ahol legalább hárman vannak és az azonos neműek bik?
2015. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nekem tök mindegy, h ki ír, de jah, az lenne a logikus szerintem vagy aminek van köze hozzá legalább.

Nekem kicsit furi, hogy a témakor kérdéseinek 80%-a homi kérdés. Nem azért mondom, mintha bajom lenne velük.:)

2015. szept. 9. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ha ide csak azok írnának, akik több emberrel (több nemmel) akarnak kapcsolatot kialakítani egyszerre ill. párhuzamosan, akkor ezt a kategóriát nem Biszexualitásnak hívnák, hanem Poliamoriának. A kettőnek baromira nincs semmi köze egymáshoz, nem kéne a fogalmakat keverni. Ha két bi srác van együtt, vagy két bi csaj, attól még baromira bik maradnak, nem melegek/leszbik. Ugyanúgy, ahogy attól sem lesznek heterók egy percre sem, ha ellenkező neművel vannak együtt.
2015. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!