Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyálnak itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyálnak itt sokan, hogy nincs párjuk, meg "hogy lehet így élni. " kezdetű kérdéseket írnak?

Figyelt kérdés
Én egy remete vagyok, nekem ez felfoghatatlan. :) Minek kell ennyit ríni, önálló emberek vagyunk, egy "társ" csak hátráltat a céljaink elérésében és sok pénzbe is kerül. :) 41/F
2018. ápr. 19. 09:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az emberek illuzionisták, mert egy kapcsolatban magukat is be tudják csapni, hogy minden jó és szép, közbe nem, mert csak homokba dugták a fejüket és megalkudtak egy vagy több dolog tekintetében is. :D Aztán eltelik X év, mindenkinél máskor jön el az a pont, amikor borul a bili és akkor vége az egész xarságnak, széthullik, mint egy kártyavár. :D Köszönöm, de erre már senki nem tud rábeszélni, lepattan rólam minden negatív vélemény, mert szerencsére teljesen érzéketlen vagyok és immúnis a világra. :D
2018. ápr. 19. 11:20
 12/18 anonim ***** válasza:

"Az emberek illuzionisták, mert egy kapcsolatban magukat is be tudják csapni, hogy minden jó és szép, közbe nem, mert csak homokba dugták a fejüket és megalkudtak egy vagy több dolog tekintetében is. :D Aztán eltelik X év, mindenkinél máskor jön el az a pont, amikor borul a bili és akkor vége az egész xarságnak, széthullik, mint egy kártyavár. :D Köszönöm, de erre már senki nem tud rábeszélni, lepattan rólam minden negatív vélemény, mert szerencsére teljesen érzéketlen vagyok és immúnis a világra. :D"


Ez az egyik variáció. A másik pedig, hogy nem beszéli be magának, hanem valóban boldog. Képzeld van ilyen is. Sajnálom, hogy ezt te nem tapasztalhatod meg, pedig szuper érzés. Felőlem aztán élhetsz remete életet, szarok rá és szerintem mindenkit hidegen hagy, csak ne osztogass hülye tanácsokat, aminek semmi köze a valósághoz. Eléggé beszűkült gondolkodásmódra vall, hogy az általad megélt rossz tapasztalatokból általános következtetéseket vonsz le.

2018. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, de erre már senki nem tud rábeszélni"


Akar a halál téged rábeszélni bármire is. Egyszerűen csak ne osztogass analfabéta tanácsokat.

2018. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Aki úgy érzi, hogy kapcsolatban lenni rossz, hàtràltat, az egyszerűen szarul választott magànak tàrsat.:) Ez nem annak a màsiknak a hibàja, hogy te nem vagy tisztàban a sajàt igényeiddel.

Ettől függetlenül sokat voltam egyedülàlló és nem volt vele bajom. Nem vagyok és nem voltam soha kapcsolatfüggő. A boldogsàgot nem màsban kell keresni, hanem önmagunkban.

Èn jól megvoltam szingliként, sosem unatkoztam, de összehasonlítva azzal ahogy most élek, ég és föld. Jó volt egyedül is, de ha az ember megtalàlja a hozzà tökéletesen illő pàrt, annàl nagyobb boldogsàg nincs a vilàgon:) A közösen nevelt kutyusunkkal így hàrmasban minden olyan amilyennek lennie kell.:)


Sok pénzbe egyébként a qurvàk kerülnek akiknek fizetni kell a szexért. A tàrs marhàra nem ez a kategória. Persze van akinek nincs igénye partnerre, ez is egy életmód. De azzal nem tudok egyetérteni, hogy egy tàrs csak és kizárólag nyűg lehet. Egyszerűen jól kell vàlasztani, amihez szükséges az alapos önismeret, màsok megismerése , és egy oda- vissza működő őszinte partner akivel passzoltok. Ennyi.

2018. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg fogadjunk, hogy a te rinyád: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Te miért rinyálsz általánosítva?

2018. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

70% Igen az ő kérdése, tett fel már többet is, ahol elég sok minden kiderült róla.

Értelmi szintje sajnos egy tinié (sem) a fogalmazása alapján.

Én nem szeretem a társfüggőket, és szeretek egyedül lenni, de az ilyen általánosító, nagy észosztóktól rosszul vagyok.


"egy "társ" csak hátráltat a céljaink elérésében és sok pénzbe is kerül" Talán nem egy élősködő nővel kellett volna összejönni.

2018. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ő kérdése. Az a vicc az egészben, hogy 41 éves létére még fogalmazni sem tud:)
2018. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A te dolgod, akik meg párt keresnek/ akarnak, az meg az ő dolguk...az más kérdés, hogy sok olyan ember van a mai társadalomban, aki képtelen normális párkapcsolatra, de ez még legyen az ő bajuk.
2018. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!