Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye egy 21 éves győri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy 21 éves győri srácnak párt találni?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkattal és ápolt külsővel alapból nem lenne annyira nehéz mégis az ellenkezőjét tapasztalom. Jó lenne tapasztalni.

2018. ápr. 19. 19:21
 1/3 Meowka válasza:
100%

Nem lehet hogy te vagy nagyon finnyás, és válogatós? Ha nem vagy csúf, és a belsőd is patent, akkor mindenképp találnod kell, vagy ha nem járkálsz el ismerkedni akkor Tinder stb... Én elég távol állok a "jó nő" fogalomtól, és mégis van párom nekemis...:)

19L

2018. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nehéz kérdés, mert ez rengeteg mindentől függ szerintem.

Bennem 1% esély maradt, mert magasak az elvárásaim magam és másikkal szemben. Azonban nem csak rajtam múlik, mivel a melegek többsége csak kalandot keres. Azok közül, akik meg párt keresnek, lehet, hogy épp nem passzoltok úgy, ahogy kéne.

Én maradtam abban, hogy óriási nagy szerencse kell ahhoz, hogy egy ÉRTELMES, párkapcsolatra ALKALMAS egyént találjon az, aki ezt szeretné.

De sok sikert, a remény hal meg utoljára. :)

2018. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerkedj más gyoriekkel mint pl én 18f
2018. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!