Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy mackósabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy mackósabb srácnak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Velem csak ennyi baj van,h mackós vagyok:/Pedig már szeretnék már valakit magam mellett tudni:$
2010. aug. 13. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát van hát:)
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Persze! Nagyon sok lány szereti a mackós pasikat, nézz csak körül.
2010. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
és hol?:)
2010. aug. 13. 21:02
 4/26 anonim ***** válasza:
én a mackós tipusú pasikat szeretem,meg sztem sokan mások is.a külső nem minden az meg a másik fele.nekem mindig is átlagos vagy átlag alatti pasijaim voltak,én meg úgy nézek ki mint egy playmate(lehet szidni),jobbat is megkaphatnék,de nem kell.
2010. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
első vagyok:D én ien félig kigyúrt vagyok, de itt ezen az oldalon találtam meg a csajomat:D
2010. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak engem nm találnak meg az ilyen lányok ezek szerint:(:..pedig hozzá állásal,meg humorral nincs semmi baj.Nem vagyok bunkó,illedelmes vagyok meg minden.Csak aztán ha mutatok képet akkor inkább tipliznek.Élőben meg épp emiatt nem megyek oda idegen lányokhoz.Pedig szívem szerint amelyik tetszik mindhez oda mennék,csak félek h emiatt cikizni fog meg ehhez hasonló:$
2010. aug. 13. 21:09
 7/26 anonim válasza:
Ha elhiszed magadról, hogy van esélyed párt találni, akkor van esélyed. Az önbizalom fél siker. hajrá!
2010. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
21:08 grat neked;)rem sokáig együtt lesztek:)
2010. aug. 13. 21:10
 9/26 anonim ***** válasza:
nekem is jobban bejönnek a mackós pasik mint a csontkollekciókXD
2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélye párt találni, nekem is jobban bejön ez a típus, de emellett nyilván az összkép a fontos.

Miért nem kezdesz el gyúrni?

2010. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!