Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés

Arra döbbentem rá, hogy én még életemben nem csajoztam.

Volt eddig 4 komolyabb kapcsolatom, de ezeknél is úgy éreztem, hogy a csajok szedtek fel engem.

És így olvasgatom meg hallom, hogy vannak emberek akik rendesen odamennek lányokhoz beszélgetni.... hát én ezt el se merem képzelni, micsoda halálmegvető bátorság kell ehhez.

Attól félek, hogy ha megszólítom a kiszemelt, hölgyet és véletlenül felsülök, akkor az égből levilágít rám egy hatalmas reflektor, mindenki odafordul és bemondják a hangosbemondóba, hogy "Nézzétek, ez az a srác aki fel akarta szedni azt a csajt ilyen béna szöveggel. Hát mit képzelt magáról?"

Szóval egy 16 éves szintjén vagyok kb. ilyen téren és nem tudom hogyan lehetne fejlődni.

XY/27



2018. ápr. 19. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod. "hát én ezt el se merem képzelni, micsoda halálmegvető bátorság kell ehhez."
2018. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézzétek, ez az a srác, aki megint kiírta ezt a kérdést gyakorira.
2018. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már... Négyszer(!) szedett fel téged nő és panaszkodsz? Valószínűleg vonzó pasi lehetsz, ha így lecsapnak rád. Én a helyedben magasról tennék rá, hogy talán egy életet leélek úgy, hogy nem ismerem meg a hódítás általi becsajozást...
2018. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es: Elemezd a weboldal nevét :D
2018. ápr. 19. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
De te most mire gondolsz? Vadidegen nőkhöz mennek oda vagy ismerőshöz? Mert az utóbbit elcsábítani is sokszor kihívás. Illetve szórakozóhelyen vagy sportklubban, baráti körben való csajozásokra gondolsz vagy arra a 3-4 ritka fazonra aki nappal is megmer szólítani egy vadidegen nőt?
2018. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha nem megy. :) Ez nem tanulható, ha nem születtél egy adonisznak. :)
2018. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!