Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 évesen késő elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen késő elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés

Mindig is féltem tőlük, az elutasítástól, ha próbálkoztam mind kudarcba fulladt. Nekem csak az ábrándozás jutott mindig ebből.

Ja és vékony vagyok, és szűz ez meg kizáró ok a sikerre.

Pénzem sincsen, sőt állásom sem.


2013. jan. 20. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Adjak kötelet? Ha nem vagy ronda van esélyed!
2013. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghalni! :)
2013. jan. 20. 14:24
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem késő, de eddig burokban éltél, vagy mit csináltál?

A kövér lányok szeretik a vékony fiúkat, mert mindkettő komplexusos a súlya miatt. :)

2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kendrazoltan ***** válasza:
100%

Egyelőre szerintem azzal kellene foglalkozz, hogy olyan önálló életkörülményeket építs magad köré, hogy el tudj szakadni a szülői háztól, ha úgy alakul a dolog és tudd egymagad járni a neked megírt utat...ha minden gondolatod a csajozás köré építed, abból minden lesz, csak önállóság nem...az élet majd megtanít neked néhány dolgot, ami nők terén is közelebb visz majd a sikerhez, hiszen ha valami fontos egy nőnek, akkor az a magabiztosság és az önállóság (persze sok dolgot tudnék még írni, de ezek alapvetően meg kell hogy legyenek egy férfiben). Ezekkel te a leírtak alapján még nem rendelkezel, így inkább erre fordítsd az energiád nagyobb részét...

27F

2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Jól mondja az elöbbi, keres egy duci lányt!
2013. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a duci lányokat. :((


Hát Zolikám, ha tényleg azon múlik minden amit írtál, akkor inkább el sem kezdem az egészet.

2013. jan. 20. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
pedig igaz, amit leírt
2013. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát arra meg esélyem sincsen, sz-r a végzettségem, sz-r az ország állapota is. Ebből nem lesz akkor soha csaj. :((
2013. jan. 20. 14:50
 9/12 kendrazoltan ***** válasza:
Nem feltétlenül feltétele egyik a másiknak, de már csak saját magad miatt is koncentrálj jobban a saját életedre...nem arra célzok, hogy az anyagiak a legfontosabbak, hanem inkább arra, hogy ha kiegyensúlyozott vagy, akkor tudsz csak megfelelő támaszt nyújtani hosszabb távon egy nőnek. Viszont ez addig nem jöhet létre teljesen, amíg más problémák emésztenek. Természetesen egyáltalán nem veszett ügy ez így sem, csak hosszabb távon gondolkodva némileg előnyösebb lenne a leírt helyzetben...de természetesen elsősorban mindig légy pozitív...minden zsáknak megvan a foltja... ;)
2013. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem vagy plusszba alacsony akkor nem számit hogy vékony vagy
2013. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!