Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, nektek mennyire jön be az "amerikai mosoly" az ellenkező nemen?

Figyelt kérdés

Tudjátok, az a fogvicsorgatós típusú mosoly. Főleg a vörös szőnyegen felvonuló sztárokon lehet látni. Amerikai fullvigyornak is szokták hívni:


[link]


Nektek bejön ez a fajta mosoly? Mennyire tartjátok vonzónak?



2018. ápr. 20. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A képek közül Britney Spears-é szerintem a legélethűbb :D
2018. ápr. 20. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég érdekesek olyankor 😂😂 mintha kicsit sok lett volna az esti kólából 😅

Nekem nem jön be se férfinél se nőnél

2018. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kétoldalt felcsipeszelt arcú a legjobb. :D


Amúgy a mosoly, ha őszinte, az mindig vonzó, akár kicsi, akár széles szájú, persze nem árt, ha a fogak is esztétikusak. Az erőltetett bájvigyor nem jön be.

2018. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy mosolyog, ahogy akar és ahogy tud. :-)

Figyi, nekem olyan a fogsorom (és hiába volt még szabályozva is, akkor is ilyen), hogy nem tudok csukott szájjal szépen, őszintének látszón mosolyogni, csak úgy, ha a felső fogsorom is látszik. Jó, nem vicsorgok direkt, de reflexből nem megy másképp. Hülyén is nézek ki a személyi igazolvány fotómon, mert ott meg rám szóltak fotózáskor, hogy zárjam össze a szám, mert nem látszhatnak a fogaim a képen.

2018. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szemem nélkül én nem tudok. Vicsorogni meg nem szoktam, mert előreálló fogú gyerek voltam, fix fogszabályzóval és bár szép fogsorom van már, az maradt bennem, hogy a fogam nem villantom mosolyhoz, nevetésnél látják csak.

31/f

2018. ápr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!