Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amerikában, Georgiában egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CFB kérdése:

Amerikában, Georgiában egy magániskolába. Van egy fiú a suliban [ő 17, (amerikai), én 15], aki az utóbbi napokban elég sokszor figyel rám, nézi mit csinálok, ha észreveszem rámmosolyog, stb?

Figyelt kérdés

Tegnap egy barátnőmmel könyvet olvastunk az ő telefonján, és én vissza akartam még lapozni, de ő nem, és ezen vitatkoztunk. Egyszer csak meghallom, ahogy ez a srác szólogat (ő + 2 haverja ültek 1 kanapén, meg még 3 lány 1en és 4 lány még 1en). Felnézek, és kb mindenki minket néz, hogy mit csinálunk. Majd ránézek a srácra, és rámkacsint. Ezután remekül elbújtam a fal mögé barátnőm telefonjával, higy nyugodtan olvashassak, ő meg nem értette mi van. xD

Még a "veszekedés NK" előtt magyaráztam neki a határon túl élő magyarokról, és azt láttam a szemem sarkából, hogy a srác állandóan engem néz félmosollyal a száján.

Na most. Ez eddig szép és oké, és tudom is mit jelentene. Magyarorazágon.

A srácnak van barátnője (1,5 éves kapcsolat), és egy itteni (tehát amerikai) anyuka szerintsok embernek van barátja/legjobb barátja a másik nemből (de neki nem mondtam csak annyit, h a fiú kedves velem).

Szerintetek? Nem nagyon értek az amcsikhoz, segítség! ><'



2017. aug. 23. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem angolul kéne máshol kérdezgetned, mert most kb mindenki alszik, és reggel meg már jönnek a nyomi kérdések :D Sajnos így kevés lehetőséged van választ kapni. Legközelebb számold bele az eltolódást :P
2017. aug. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Joerious válasza:
81%
Szerintem az mindegy, hogy honnan van lol. Próbálj meg vele beszélni, ahogy Magyarországon tetted volna.
2017. aug. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most ért haza a "tesóm", kb azzal indított, hogyhallottam xy-tól, hogy tetszik ez a srác. Majd mondta, h cuki stb. majd a végén hozzátette: amúgy a srác tegnap megkérdezte tőlem, hogy ő bejön-e neked.

Ashlee ma tudta meg ezt a cuccost, úgyhogy tegnap azt mondta a srácnak, hogy nem tudja (meg amúgy sem árulna el 😁). De ezek szerint a srác előbb tudott mindent, mint én. xD :')

2017. aug. 23. 03:46
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
10hónapra még házasodj is meg
2017. aug. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben Kevin, észben tartom. 😁

(Amúgy megvenném, ha meg lehetne)

2017. aug. 23. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Sose tudni. Xd
2017. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehet, hogy bejössz neki. Kezdj el beszélgetni vele. Vagy valami... kérdezd meg, hogy tetszel e neki...
2017. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Can 2 bajom van 😔

1. Annyira nem jó az angolom, hogy ezt megtegyem

2. Egy olyan ember, akinek barátnője van, ha bejövök neki valamennyire is, tuti nek fogja megmondani :')

2017. aug. 27. 02:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak*
2017. aug. 27. 02:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2017. aug. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!