Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak és nők, nektek mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők, nektek mennyire kizáró ok ismerkedésnél, ha valaki már nagyon régóta egyedül van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ismerkedtek valakivel, és feltűnően kerüli a témát, hogy mennyi ideje van egyedül. Aztán egy idő után a beszélgetéseitek elmélyülnek, és elmondja, hogy már 8 éve. Mennyiben befolyásolná ez a randizás további menetét?


Joggal tarthat az ember már ilyenkor attól, hogy egy ilyen régóta egyedül lévő illető már rigolyákkal küzd? Vagy hogy teljesen elszokott attól, hogy van mellette valaki, és nem biztos, hogy már tudna igazán szeretni?(De legalábbis sokáig tartana őt "megnyitni".) Vagy attól, hogy a kialakult kis szingli világába már nem biztos, hogy úgy Isten igazából be tudna engedni bárkit is?


Ti hogy látjátok ezt? Mennyire jelentene ez problémát?



2018. ápr. 21. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nálam nem kizáró ok. Én is lassan 4éve, ennek oka van. Szóval másnál is érdekelne az ok. Pl betegség, kűlföldi munka stb...
2018. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem találkoztam még olyannal, hogy egy nő egyedül legyen. Vagy kapcsolatban van, vagy éppen alakulóban van egy kapcsolata.
2018. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Rigolyái mindenkinek vannak ez független attól, hogy egyedül van-e valaki huzamosabb ideig vagy sem. Inkább azt mondanám, hogy minél tovább van egyedül valaki (feltételezem, hogy nem roppant bele/jól van) annál stabilabb "tárgyalási alappal" rendelkezik, kevésbé befolyásolható érzelmi játszmákkal. Aki ezekkel operálva tud csak érvényesülni, annak nyilván kizáró ok, de aki képes és hajlandó kommunikálni is, az lényegi különbséget nem biztos, hogy érezni fog.

31/f

2018. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
2es vannak kevésbé nőies lányok is...
2018. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
A férjemnek én voltam az első barátnője. Szerinted zavart? 😊
2018. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom azóta volt egyedül, mióta külföldön dolgozik, szám szerint 3 éve, utána jöttem neki én. Nálunk például érezhető (nem vagyunk nagyon régóta együtt), hogy ennyit volt egyedül. Neki vannak dolgok, amik nem természetesek, egyszerűen elszokott tőle, hogy valaki felé kimutassa amit érez és ezért sokszor elmaradt ez a dolog, vagy ha nem is marad el, de más. Ezt nem tudom leirni. És ez csak 3 év, de szerintem ez mindenkinél más.
2018. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire nem zavarna. Úgyis látom ismerkedés közben, hogy tudatosság, fejlett önismeret miatt van egyedül vagy azért, mert csúszik a kuplungja.
2018. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem szégyellni való dolog, én is felvállom, aki emiatt nem ismerkedik velem, azt nem is bánom. Mivel egyedülálló vagyok évek óta, így nem zavarna, ha a választottam is birtokában lenne ennek a tapasztalatnak. Legalább nem sietnénk, mert idő kell ahhoz, hogy újra közösséget vállaljak valakivel. Igen, vannak megszokások, kialakult életvitel, ami egy picit átrendeződik, ha társra találunk.

N

2018. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Nálam inkább pozitívum, ha pár (sok) év eltelik a kapcsolatai között. Volt ideje túltenni magát az exén, ha nem sikerült, akkor nem jöhet olyan kifogásokkal, hogy még friss a dolog, de velem majd így-úgy-amúgy. Ha valakinek 8 év után áll az exe képe az íróasztalán, az egy teljesen tiszta helyzet. De ennyi idő után általában már nem áll.

Másrészt arra is utal, hogy nem kapcsolatfüggő. Valószínů, hogy nem azért kellek neki, mert mindig kell egy lyuk a házba, hanem mert én magam érdeklem.

Igen, úgy gondolom, hogy a kialakult világát megtartaná, de ez is pozitív. Én is megtartanám az enyémet. Szeretni nem azt jelenti, hogy elmosni az énhatáraidat, felszámolni az addigi életedet és beleolvadni egy másik emberbe. Szeretni csak az tud, aki a saját jogán mint külön ember létezik.

2018. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8as jól ìrja. Pl pasik esetében ha csak nem anyuci szoknyája alatt űl, megtanúl ezt azt életrevalóbb lesz. De lehet lányokra is igaz.
2018. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!