Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiúk/férfiak! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk/férfiak! Ti hogy fogadjátok el, hogy örökre egyedül fogtok maradni?

Figyelt kérdés

Én sokszor eléggé szomorú vagyok emiatt és olyankor nem tudom, hogy mit csináljak. És akkor a kedvemet is elveszi mindentől.


19F


2018. ápr. 10. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Próbálom elterelni róla a figyelmem.
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Segítek másoknak elfogadni magukat leplezve,hogy nekem nem megy.
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, majd egy idő után beáll az a helyzet, hogy megutálod őket és akkor nem fogod rosszul érezni magadat.
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Én ismerek egy ronda férfit, akinek kimondottan szép, jó alakú barátnője van.
2018. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
én is kifejezetten csúnyának tartom magam, sőt a környezetemtől is sok megjegyzést kaptam mégis rámtalált a szerelem, egy nagyon szép barátnőt találtam akinek én vagyok a legaranyosabb és legjobb srác, szóval semmi sincs veszve :D mit jelent nálad a csúnyaság? 17F
2018. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Engem azóta nem izgat a társkeresés, mióta az egyetemen sok-sok éve szívok és a tanulás/stressz miatt már kedvem sem lenne egy csajra, hiszen a sok év kínlódás már a libidómat is hazavágta. Most első körben a karrierem a legfontosabb. Nagy ritkán, amikor késztetést érzem felállítani a cerkát, akkor gyorsan elvégzem a dolgot egy videó segítségével, de ma már nem tudnám elképzelni az életemet egy csajjal ide-oda rohangálva, főleg azt nem, hogy meg is feleljek neki. Viszont a vasárnapi katasztrofális választási eredmények után jöttem rá igazán, hogy a társkeresési problémám/szüzességem csak egy kis nevetséges gondocska ahhoz képest, ami engem magyar állampolgárt fog érni a következő években. 2 napja soha nem látott depressziós állapotban vagyok és ez tette be végleg a kaput. Amikor meglátok egy csajt azon filózom, hogy ő vajon kire szavazott illetve belegondolok, hogy ő vajon ki fog-e menni külföldre.
2018. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

A legjobb egyedül, én egy boldog remete vagyok és remélem az is maradok sokáig. :D

A faxnak se kell már kapcsolat. :) 39f

2018. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok csunya. Nem vagyok rossz. Nekem is meg lesz a parom egyszer. Hiszem es tudom. Mert sokat szenvedek ez miatt es szerintem ez a sok szenvedes, hogy elszaladnak mellettem az evek egyszer megterul. Es lesz majd egy olyan lany aki ezt ertekelni fogja, hogy nem fekszem ossze minden lannyal, mert amugy nincs is, de akkor ertekelni fogja, hogy nem jarok prostihoz, de nincs is penzem, akkor ertekelni fogja, hogy egy nornalis fiu vagyok aki mindent megtenne a szerelmeert. Igen. Ezt ertekelni fogja majd egyszer valaki. Remelem. Ha meg nem. Akkor az elet ezt a sorsot szanta, hogy egyedul maganyosan oregedjek meg, akkor majd elfogadom, nehezen, de el kell fogadnom. :(
2018. ápr. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a személyiségemmel is baj van, duplán el kellett fogadnom :D
2018. ápr. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nincs más választásom. Ez van...
2018. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!