Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Mit csinálok rosszul?

25 éves vagyok. Külsőre nem vagyok csúnya, belsőre is úgy érzem megvan mindenem, amire egy nő vágyhat de mégse tudok összeszedni egy értelmes lányt. Túl vagyok pár kalandon de komoly kapcsolatom soha nem volt, pedig alkalmas vagyok rá. Valamit jó lenne változatni ha tudnám mi a baj, de nem tudom. Tényleg csak a pénz kell a nőknek vagy velem van a baj?



2018. ápr. 22. 16:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Bár nem tudod megmagyarázni, de érzed. Érezted egész életedben. Valami baj van a világgal. Nem tudod mi az, csak azt, hogy van. Mint egy szilánk az agyadban... ami megőrjít. Ez az érzés hozott el hozzám. Tudod, hogy miről beszélek?
2018. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

Ha van pénzed akkor a nők igényeinek 75%-át már tudod teljesíteni. Ha nincs, akkor abból akkor a 25%-ból kell kiművészkedni valamit.

Amúgy miért nincs a nőknek pénzük? Komolyan nem értem. Miért nem várható el a nőtől, hogy legyen egzisztenciától kezdve mindene és úgy menj oda hozzá lakni. Kicsit fura, hogy mindig csak a férfiaktól van ez elvárva.

2018. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 C0r3 ***** válasza:
58%

#1 Nem a Mátrixban vagyunk boim.


De amúgy agreed

2018. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Csak. (tipikus női logika és válasz)
2018. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

"belsőre is úgy érzem megvan mindenem, amire egy nő vágyhat"


Igen? Ez mi mindent foglal magában?

2018. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Megbízhatóság, intelligencia, érzelmi intelligencia, humor, érzelmi stabilitás, problémamegoldó készség. Ezek mind megvannak bennem, ezért nem értem mi az ami hiányzik.
2018. ápr. 22. 18:35
 7/30 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg mást érthetünk érzelmi intelligencia alatt, mert az én értelmezésemben aki rendelkezik effélével, az magától rájönne arra, mi az általad feltett kérdésre a válasz. (Mielőtt azt hinnéd, valami univerzális dologra gondolok: nem, én nem tudom.)
2018. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
44%
a nőknek mindig az aktuális legjobb kell, nem te vagy az éépen akkor.Aztán sokszor a legjobbről kiderül, h ogy mégsem a legjobb.Kitartást...
2018. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Kisugárzás. Lehet,hogy túl sokat aggódsz az egyedülmaradás, vagy más dolog miatt. Vagy mert lehet,hogy túl alamuszi-nyuszinak gondolnak. Mert nekik a férfi az olyan harsányan kimondja a véleményét, meg bandázós, meg inkább extrovertált fajta. Lehet, hogy esetleg pl nem is tűnsz nekik határozottnak. Vagy pedig sorsod most ezt megtapasztalni, de van rá esély, hogy később majd még érkezik valaki. Csak most még így is magányos vagy; ezt akartad talán megtapasztalni születésed előtt ebben az életedben.
2018. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Na ebben lehet valami. Csak azt nem értem hogy nálam sokkal nagyobb balekoknak is összejött már, nekem miért nem.
2018. ápr. 23. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!