Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha változtattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha változtattam magamon, mégsem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Lefogytam -9 kg-ot, öltözködésemen is változást hajtottam végre és még egy kis izmot is építettem magamra hogy ne legyek egy jóllakott napközis kinézetem! Erre elsőre a változás után elmegyek egy szórakozóhelyre és totális csőd! Ugyan olyan szürke senkinek éreztem magam mint előtte! Mit tegyek?

#vxx
2017. aug. 19. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mindjárt megmondják, hogy fejleszd magad, tanulj önismeretet már csak az hiányzik... tudod pont úgy mint az a matekból kettes focista srác is tette akivel holnap dugatják magukat. Ő szorgosan tanult önismeretet...
2017. aug. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
47%
Az önismeret meg az önbizalom növelése fog célra vezetni. A kinézet egy dolog, de mint írod ugyanolyan szürke senkinek érzed magad, és pont ez a gond, mert ezt sugárzod kifelé. Önbizalmat építeni sikerélményekkel tudsz, kezdd kisebbekkel, majd haladj a nagyobb célok felé.
2017. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Eleve nagy hülyeség valamit azért csinálni csak hogy a nőknek jó legyen.. nem azért kell edzeni hogy a nőknek jó legyen. Első sorban csak miattad
2017. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak szórakozóhelyen próbálkozz.

Járj el közösségekbe, kirándulásokra, a közösségi oldalakon is van jó pár program nyáron.


Ne akarj rögtön nagy sikereket.

Először a kicsinek örülj: beszélgetnek veled, mégisztok valamit, időt töltesz a nőkkel.

Előbb utóbb lesz akin észreveszed, étdemes tovább beszélgetned vele, tetszel neki.

Vagy sportolj tovább, ott is ismerkedj.


Sok sikert ;-)

2017. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Legyél jobb képű, magasabb vagy gazdagabb!
2017. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Az előző jól írta: a pénzre mennek nagyon a nők. Legyél gazdag, és lesz egy rakás nőd is.

Másképp ne remélj sikert.

2017. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!