Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki senkinek sem az esete?

Figyelt kérdés

Évek óta nem találok párt, ha össze is jön a randi, akkor 2. alkalom tuti nem lesz, vagy nem reagálnak a megkeresésemre, vagy beismerik, hogy nem fogtam meg őket eléggé. A társkeresőkön soha nem válaszolnak a lányok. Vannak a környezetemben nő ismerőseim, ők is nyíltan megmondják, hogy nem vagyok csúnya, de nem vagyok az esetük. Már belefáradtam ebbe az egészbe...


29/F



2018. ápr. 22. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Férfiak között léteznek ilyenek, én is ilyen vagyok. Sajnos a nők ízlése szinte teljesen egyforma, így aki egy nőnek nem tetszik, az nagy valószínűséggel a többi nőnek sem.
2018. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
A világ legkövérebb férfijának van felesége, szóval te sem vagy reménytelen.
2018. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlatilag létezik. De miért kérdezed, mikor tapasztalod?
2018. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És mit tehetek ez ellen? Mi a megoldás?
2018. ápr. 22. 21:17
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Garantálom neked is, meg #1nek is, hogy vannak olyan nők, akik akarnának randizni veletek, de ahhoz lejjebb kéne adnotok az igényeiteket. Oh, hogy már lejjebb adtátok? Adjátok még lejjebb.

Az igényekkel nincs probléma, csak azzal, ha valaki elvárja, hogy vele szemben ne legyen igénye másoknak, miközben ők maguk valamennyire szeretnének válogatni.

2018. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

#2

De biztos nem magyar az asszonykája.

2018. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem amíg valaki törekszik arra ,hogy önmagából kihozza a maximumot, akkor biztos el tud jutni külső/belső ,egzisztenciális stb. vonatkozásban arra a szintre ,hogy valakinek az esete legyen.


Akkor van gond ha valaki bármelyik szempontból nagyon elhagyja magát. De ez sem azt jelenti ,hogy akkor soha senkinek nem lehet többé az esete. Csak lehet ez annyit jelent ,hogy kicsit többet kéne adnia magára (a külsejére),mert amúgy emberileg rendben van. Vagy pont fordítva ,külsőleg jól néz ki ,de a természete nem túl könnyű és kicsi önismerettel javítani kéne rajta .


Szóval ne hagyd el magad ,próbáld kihozni magadból külső belső és minden más szempontból a legtöbbet. Meglesz az eredménye. Te is jobban fogod érezni magad a bőrödben ,és idővel biztos valakinek meg fogsz tetszeni.


Ja és önbizalom ! Ne legyél egoista ,de egy kis egészséges önbizalom kell azért. Ha az sugárzik rólad ,hogy te azt hiszed magadról ,hogy senkinek nem vagy az esete az meglátszik, és taszító lehet. Illetve önbeteljesítő jóslat.


Minden kapcsolat a kölcsönös támaszon és támogatáson is alapszik. De ha az egyik fél túlságosan nem bízik magában ,akkor ez a mérleg nagyon át tud billenni ,hogy mindig csak az önbizalomhiányos felet kell támogatni. A nők alapvetően szeretik ,ha egy férfinek van egy egészséges önbizalma ,mert az ilyenekről hiszik el ,hogy támaszt tudnának nekik nyújtani.


Ez persze nem azt jelenti ,hogy va valaki önbizalomhiányos az ássa el magát, és soha ne legyen senkije. Sőt ! Egy boldog kiegyensúlyozott párkapcsolat nagyon jótékony hatással lehet az önbizalomra. Viszont ha kellő önbizalom nincs meg ,érdemes lehet ezt kicsit palástolni ,és megpróbálni nem annyira elesettnek látszani ,hogy nehogy ez esetleg taszító legyen a nők számára. És idővel már nem kell palástolni ,mert tényleg úgy fogod érezni ,hogy a helyén van önbizalom.

24/N

2018. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
#6 Aha, szóval a hiba még véletlenül sem benned van, hanem minden egyes magyar nőben. Ilyen hozzáállással tényleg lehet, hogy nem lesz senkid, bár talán jobb is...
2018. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hetente 5x sportolok, most szereztem egy elég jól fizető állást, és egyetemet végeztem. Próbálok ápolt és sportos lenni, és lehetőleg annyira visszafogott, ami még nem túl unalmas. Ezért sem értem, h mi lehet velem a baj.
2018. ápr. 22. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

#8

Tessék, itt van valaki aki elvileg olyan tulajdonságokal rendelkezik amit ti állandóan kerestek. Saját tapasztalatai pedig nem azt támasztják alá mint ami ezen az oldalon folyamatosan darálva van.

Tapasztalatai viszont nem ezt támasztják alá. De ööö, mi is jön most? Jah igen, biztosan a bennsővel van valami gond, fejlessze magát, legyen nagyobb érzelmi intelligenciája, stb...

Jobban fújom már a gyakoris női bölcsességeket mint a pápa a bibliát.

2018. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!