Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy senkine...

Miért van az, hogy egy senkinek érzem magam pusztán azért, mert egy lány sem akar engem, senki se jelzi, hogy az esete lennék és egy lány sem akar járni velem? Más fiúnál is ez van?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

egy csaj se fogja.

a lanyok nem kulso orientaltak.

ha kedves vagy veluk akkor megtetszel nekik

2015. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de, a lányok a külsőre mennek épp úgy mint a férfiak, miért kéne jelezniük ? te vagy a férfi kicsit több önbizalommal összeszedhetsz egész szép lányokat is :) én is úgyéreztem magam ahogy te most amíg egyszer csak összeszedtem magam és leszólítottam azt a lányt akivel minden nap 1 buszon jártunk féléve és nagyon tetszett és kiderült, hogy én is neki :)
2015. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es ezt hol álmodtad, te valami párhuzamos univerzumból jöttél vagy mi?:D
2015. ápr. 17. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !


Nincs elég önbizalmad, foglald le magad valamivel, mindenki valamiért értékes. Igaz hogy a lányok többsége a külsőre meg a lóvéra megy, de nem mindegyik.

Sok fiúnál van ez, többek között nálam is, velem sem akarnak járni a lányok, csak én már beletörődtem tudod.

Legyen szép napod.

2015. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A lányoknak a jó duma és a magabiztos fellépés jön be.
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!