Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 20 éves vagyok, középmagas(180cm) kicsit vékony(63kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis fekete haj, zöldesbarna szem, fehér bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.


2011. jan. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és megmondom milyen vagy :P

18/L

2011. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim válasza:
Esetleg egy kép magadról?
2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
Oszinten megvallva nem tudom. Tolts fel kepet magadrolvalamilyen modon, kuldj linket vagy valami, hogy hogy nezel ki!
2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Tényleg kép kellene, de leírás alapján semmi gáz. Talán túl kisfiús lehetsz én erre tippelek, ez taszítja a nőket.
2011. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl bátor? Ha tetszik egy lány, kimutatod? nyitott, barátkozós vagy? Nekem a paramétereid bejönnének, de ezt így nem lehet megmondani mik az oka(i), hogy nem vesznek észre a lányok. Az is lehet, hogy aki neked tetszik, annak te nem tetszel:( De ne búsulj, megtalálod a foltodat:)
2011. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
lehet eddzeni kéne:) az mindenkinek bejön..
2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok feltölteni sajnos:(

Edzeni?Úgy gondolom, hogy csak azért, hogy megfeleljek a nőknek nem fogok edzeni.

Nem értem miért ilyen óriásiak az igényeitek.

2011. jan. 17. 20:30
 8/62 anonim ***** válasza:
Dehogy óriásiak, én az edzettséget sem várom el, sosem tetszett egy izmos pasi sem, de tényleg egyetlen egy sem, kedveltem őket, szerettem velük beszélgetni, de semmit nem mozgattak meg bennem.
2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Egyébként a természetes fekete haj egy férfinél gyönyörű, főleg hófehér bőrrel. Szóval én fenntartom, hogy kisfiús nem pedig férfias a kisugárzásod és ez a gáz.
2011. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

És mit értesz a kisfiús kisugárzáson?

Kép...mondtam, teljesen átlagos vagyok arcra, valamennyire kisfiús inkább az arcom, nem annyira markáns férfias, de ez meglepő mert épp, hogy manapság a babaarcú pasik keresettek nagyon, tehát ezt sem értem.Meg elvileg mindenkinek más az ízlése, tehát elvileg kéne tetszenem valakinek.

Tayylor Lautnerre hasonlítok én is olyan magas vagyok, nekem is fekete a hajam, de én nem vagyok izmos, paff neki:D mondjuk a nők fekete hajhoz a kék szemet szokták szeretni - ez sem jött össze, ekkora hiba lenne ez?

2011. jan. 17. 20:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!