Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik vonzónak tartják a csúnyább lányokat?

Figyelt kérdés

Pl.:

-nagy orr

-szögletes állkapocs

-egyenetlen fogsor

-kiugró szemek

-elálló fülek

-túl vékony ajkak, stb.


2018. ápr. 23. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha sokat van az ember egyedül...
2018. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én igen.

Múltkor a villamoson láttam egy nagyorrú, de szép lányt.

Tényleg nagy orra volt, de valahogy jól állt neki.

Sajnos nagyon nem nézhettem, mert szegény azt hitte, hogy valszeg az orrát nézem. Pedig a szemeit néztem. g

2018. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha valami megfog benne, akkor nem kell, hogy szépségkirálynő legyen. De azért az se baj, ha nem egy bányarém... :)
2018. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány normális és értelmes, akkor kinézettől függetlenül vonzónak tartom.
2018. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanak vonzónak általuk csúnyának tartott lányokat, hisz pont azért tartják csúnyának, mert nem vonzó emberek a számukra. Fuck logic.

Viszont tarthatnak olyan lányokat vonzónak, akit viszont más tart csúnyának, mivel a szépség relatív.

Az általad felsorolt dolgoktól meg még simán lehet jó csaj valaki.

2018. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A nagy orr nem mindenkinek áll rosszul, sőt sok esetben karakteressé teszi az arcot. Az osztrák lányoknak is tipikusan ilyen nagy orruk van mégis gyönyörűek, vagy legalábbis nekem nagyon nagyon bejönnek.

A szögletes állkapocs az nem tudom milyen.

Az egyenetlen fogsor is van amikor jól áll valakinek és "cuki" lesz tőle, viszont van olyan amikor igénytelenséget sugall, ez egyénfüggő.

Még a kiugró szemek is van akinek jól állnak, tipikusan az ír nők ilyenek, és azok is nagyon tetszenek nekem. Persze ez sem mindenkinek áll jól.

Elálló fülek az nem túl vonzó valóban.

A túl vékony ajak is egyénfüggő.

2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A FELSOROLT TULAJDONSÁGTÓL NEM BIZTOS, HOGY AZ ADOTT SZEMÉLY CSÚNYA LESZ
2018. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem pölö a kancsal lányok nagyon tetszenek olyan cukin néznek ki hogy nem egyirányba áll a szemük .Nagy orr se baj sőt lehet szép is,vagy elálló fül is lehet aranyos.
2018. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Van rá példa, hogy pont ezek közül valamelyik miatt tetszik.

Ám ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindig, minden esetben tetszik is. Az összkép dönt.

2018. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Persze, ezek ellenére lehet vonzó is. Most kapásból az egyenetlen fogsor engem egyáltalán nem zavar.

De miért kérdezed? Az egyik ezek közül igaz rád? Vagy mind?

2018. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!