Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan csúnyább férfiak, akiknek irreális elvárásaik vannak és nem adják lejjebb és emiatt inkább nő nélkül élnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nézz tükörbe, ott van egy. ;)
2018. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen statisztika.
2018. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom mit értesz irreális elvárások alatt, legfeljebb olyat ismerek, akinek azaz elvárása, hogy a nő ne legyen dagadt (mint ahogy ő sem dagadt), és már ez is irreálisnak számít, mert hát nem egy Brad Pitt sem külsőleg sem bankszámlára, így hát egy minimálisat se válogasson.
2018. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Szerintem ez egy hangos kisebbség.
2018. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Olyanra gondolok, hogy a pasi baromi kövér és nagyon jó nőt akar.
2018. febr. 2. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs statisztika. De szerintem mindkét nemben a többség nagyjából eltalálja, hogy magából kiindulva mit várhat el,

a többi meg degenerált. Az a baj, hogy a nőknél sokszor rendelkezésre áll egy balek akkor is, ha az elvárásai az egekben vannak... A férfiaknál ez nincs így, így marad a ráébredés.

2018. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de az ő bajuk. Itt viszont tuti hangosan sírnak.
2018. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szeretné a legszebbet, a gond csak azzal van, hogyha ő csak azt akarja és nincs önkritikája magaval szemben és nem hajlandó lejjebb adni az igényét. Ha pedig így van talan ezzel se lenne gond, de akkor magaval szemben is legyenek elvárásai és igénye, ha kövér és ne csak kifele.
2018. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként érdekes, hogy eredetileg lenne bennünk evolúciósan egy gát, hogy ne a legjobbat, hanem a hasonlót akarjuk. Ez sokaknál bedöglött, de én pl magamon érzem. Elég fejlett az önismeretem és nem tudok vágyni magamnál klasszisokkal jobbra. Nem érzem hasonlónak, nem érzem úgy, hogy mellette azt az életet élném, amit élnem kell... Nekem nem megy. Emiatt az átlag szerint sokkal jobbnak tartott a szememben rosszabb. És a magamfajta a legjobb. Persze, objektív szemmel elismerem a többség által preferáltat, de érzelmek szintjén máshogy szerveződik a dolog...
2018. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!