Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés terén miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés terén miben bízhatok, ha jó képeket tudok magamról csinálni, de amúgy nyikhaj alkatú és csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Mondhatni jó a marketingem, mert általában elég jó szelfiket készítek, emiatt a Tinderen is sok match-em volt már (amíg meg nem untam a sunnyogást). A szomorú tény viszont az, hogy az orrom aránytalan (mindig bal profilból fotózok), a hajam oldalt láthatóan ritkul ezért jól el kell egyengetni, nagyon sovány és alacsony vagyok, ami természetesen nem látszik egy szelfin és előbbi miatt a valóságban elég kicsi és kisfiús a fejem (ami képen egy megfelelő fókusszal szintén nem látszik). Állítom online - ha senki nem kérdezne rá a magasság/súly kettősre - egész korrekt csajokat is egy tudnék csábítani randira. Mit tudnátok javasolni és szerintetek így milyen lehetőségeim vannak a társkeresés terén?

2018. jan. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén.

Valaki árulja el nekem végre, hogy mi az értelme ezeknek a valótlan képeknek, mikor a valóságban K.vára nem úgy néztek ki, mint a képen?

Mi értelme van ennek? Mire jutsz vele?

2018. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra nem gondoltál, hogy ha zavar a nyikhaj alkatod akkor elmész pl sportolni valamit? Ha pedig hízni akarsz, arra tudok ajánlani egy ősi módszert: evés.. állítólag beválik..természetesen a magasságodon vagy az orrodon nem tudsz változtatni (igazából tudnál, de Jackonak sem jött be), de ha okos lennél akkor ezt nem úgy kommunikálnád ke a külvilággal, hogy "júj nézzétek az orrom, meg hogy nem vagyok magas"..a külső adottságokat lehez kompenzálni a stílussal
2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban bízhatsz, hogy elmennek veled a csajok randizni. Egyszer.
2018. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel akkor írhatnák nők is hogy kb "Miben bízhatok, ha olyan képeket tudok csinálni magamról, amin a fél arcomat takarja a hajam meg a nagy mellemet mutatja, de randin látják hogy egy mázsás vagyok rothadt fogakkal?"
2018. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miben bízhatok, ha félszemű vagyok, egy lábam van és 150 cm-es vagyok, de olyan fotókat tudok készíteni magamról, hogy magas fehér lovon ülök és egyik szememet lecsukva célzok egy puskval?
2018. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
á
2018. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!