Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten szép arcú, csinos,21 éves lánynak nincs párja, akkor az azért lehet, mert nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
Esetleg mik lehetnek az egyéb okok? Valaki aki ilyen helyzetben van, ki tudná ezt fejteni? Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 29. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
persze,hogy lehet.
2016. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Az h nincs párja nem azt jelenti, hogy nem sz0pik a buliba, vagy nem kefél "jópasikkal" lehet cska nem akar kapcsolatot inkább riban,ckodik.
2016. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként az összes lánynak nagyok az elvárásai... Pláne hogy 5* annyi fiu létezik mint lány.
2016. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

- Most szakított

- Van már udvarlója, de még csak ismerkednek

- Nem akar kapcsolatot, mert tanul/ dolgozik, karriert épít

- Jól elvan jelenleg kapcsolat nélkül

- Leszbikus

2016. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
igen, biztos vannak jó pasik, akikkel összejár. vagy legalább egy.
2016. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Egyszerűen nem akar kapcsolatot? Egy szép, csinos, értelmes fiatal nőnek csak akkor nincs párja, ha nem akar. Nekem pl rohadt magas elvárásaim vannak, de ha akarok, akkor szerzek magamnak párt, mert lehet, hogy magas elvárásaim vannak, de sok olyan pasi is van, aki az alapvető minimumot meg még többet is hozni tud.
2016. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mik az elvárásaid, Sunshinedoll? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. ápr. 29. 22:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy ilyen lányt. Gyönyörű, intelligens, és 5 éve nincs senkije, semmilyen téren. Egyszerűen túl introvertált, szociális fóbiás, és igen, túl nagyok az elvárásai: nem szereti a hülyéket.

Szóval van ilyen. Meg amúgy ezer oka lehet.

2016. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is egy csinos nő szerez magának pasit, ha akar. Ha nincs neki, az a legtöbb esetben azért van, mert nem szeretne pillanatnyilag. Olyan ritkán fordulhat elő, hogy ooooooooolyan magas elvárásokkal indul neki, amik egyszerűen megugorhatatlanok, és ezt nem látja be, nem változtat a dolgon, sőt, még köti is az ebet a karóhoz.


Arra tudok esetleg gondolni, hogy ha spontán nem jönnek az udvarlók, hogy visszahúzódó, nem jár társaságba. Amikor egyedülálló voltam, és nem akartam kapcsolatot, akkor nekem is ritkán jöttek csak a lehetőségek maguktól, ha egyszerűen nem mozdultam ki otthonról egyáltalán, nem mentem sehova, nem beszéltem senkivel. Ha nem mentem emberek közé, akkor úgy az esetleges érdeklődőknek nem adtam lehetőséget a csodás személyem megismerésére, így persze, hogy nem volt sok sikerélményem abban az időszakban.


Aztán mikor eldöntöttem, hogy márpedig mégis szeretnék kapcsolatot, akkor hiába az elvárások, nagyjából két hét alatt találtam arra érdemeset, mert végre nem csak a négy fal között ültem, meg max betévedtem egyetemre heti kétszer. Pedig azért én sem állok össze akárkivel (ránézésre bejöjjön, intelligencia meglegyen, alapvető udvariasság, lovagiasság, közös beszédtémák, érdeklődési kör, humor, nagylelkűség, érdeklődés irántam, érdekes életfelfogás, amivel tudok azonosulni, közös tervek a jövőre nézve, határozottság, férfias fellépés, ésatöbbiésatöbbi). De aki látott már közelről embert, az szerintem nem állít fel olyan elvárásokat, amiknek SENKI sem tud megfelelni, legfeljebb csak kevesen, de ez a kereső fél szempontjából csak jó, kevesebbet fog csalódni ha kevesebb emberrel próbálkozik.

2016. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Nos, én azért voltam 1 évig egyedülálló, mert nagyon válogatós vagyok. A válogatós alatt azt értem, hogy lehetőség szerint legyen hűséges és hasonló az ízlése legalább mint nekem.

De a hűség drága ajándék és kivételes tulajdonság. Nem véletlenül nem volt sok barátom. Konkrétan 3, 23 évesen. :D

A mostanim ilyen, de neki is furcsa volt, és kissé hihetetlen, hogy mennyire nem volt senkim.

Azért az is hozzátartozik a paklihoz, hogy féltékeny típus vagyok, de nyilván ezt sokan meg sem tudták, meg ha nem ad rá okot az illető akkor úgyis mindegy.

Azt szokták mondani hogy ilyenkor őrült a lány, de nem feltétlenül:D

2016. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!