Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik Bencsik Emerencia?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nagyon kíváncsi leszek a válaszokra. Szerintem nagyon jellegzetes arcberendezése van, talán emiatt megosztó is a férfiak táborában. Amúgy szépségkirálynő volt, szerepelt az ÉNB-ben, jelenleg pedig a Konyhafőnökben bizonyítja rátermettségét. Mennyire jön be nektek?



2018. ápr. 25. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.szerintem hamis a baba
2018. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Fú biztosan tudatlan vagyok de még az életben nem hallottam róla.

Fejre nem igazán tetszik.


Vannak hétköznapi nők akik eladók egy boltban vagy pékségben és sokkal szebbek nála. Csak ők nem híresek.

2018. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

nem tetszik..nekem a félénk v játékos tekintetűek a NŐK..



nem tehetek róla

2018. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy párszor már összefutottam vele véletlenül; és tipikusan az a nő, akire élőben igencsak felkapod a fejed, hogy amindenit, de szép. Tévéből nem jött át régebben nekem sem; csak mióta láttam többször.
2018. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és hetero, de ahhoz képest hogy indult a szépségkirálynő választáson szerintem Vámosi Orsi (szintén Konyhafőnök) sokkal de sokkal szebb nő.
2018. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
papagáj feje van,és nagy az orr
2018. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!