Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a jóképű fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a jóképű fiú, aki tetszik nekem, velem nem foglalkozik- ő sokkal jobb pasi, mint én nő, viszont a tesója, aki annyira nem jó pasi, érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe jobb, ha nem mész bele. Hosszú távon csúnya következményei lehetnek.
2018. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez valami olyasmi mint a tápláléklánc, már megfigyeltem. Aki alattad/feletted van az oda-vissza nem kell, nem működik.


Ilyenkor amúgy annyira szeretném ténylegesen látni ezeket az embereket, ti nem?

Legalább lenne egy teljesen kívülállóként látott relatív kép arról, hogy ki hogyan lövi be saját magát a párkeresési piacon.

2018. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első,milyen csúnya következményekre gondolsz?
2018. ápr. 23. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet, hogy miért nem kellesz neki. Például tudja, hogy a testévének tetszel, ezért nem érdekled, vagy neki már más tetszik. Nem mindenki olyan felszínes, hogy magát besorolja szintekre, hogy ki felett, és ki alatt áll.

És hogy mit tegyél? Mivel, aki neked tetszik, ő nem érdeklődik irántad, nem igazán tudsz mit tenni. Szemétség lenne csak azért megpróbálni bármit is a testvérével, mert a másik srác nem akar tőled semmit, és akkor már „beéred” vele is.

2018. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha a tesója jó pasi akkor elvileg jók a génjei tehát a leendő gyerekeitek szempontjából lehet hogy megéri összejönni vele.
2018. ápr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mennyire igazad van utolsó.

De az is lehet tényleg,hogy érzékeli, hogy a tesójának tetszem, és akkor működik a tesók közti szolidaritás.

Nekem nincs tesóm,nem tudok ebben nyilatkozni.

2018. ápr. 23. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!