Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas egyedulallokat is irrital...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas egyedulallokat is irrital ez a szoveg, hogy ". mert gorcsosen akarod. "?

Figyelt kérdés
Lassan masfel eve vagyok egyedul, es ezt kapom meg igen gyakran az emberektol. A parvalasztas nem arrol szol, hogy keresek es folyamatosan probalkozom? Hogy lemegyek a parkba, kavezoba, rendezvenyre, es ugymond megteremtem a lehetoseget, hogy megismerjek masokat es megismerjenek engem is? Ezt raadasul legtobbszor olyanoktol hallom, akik evek ota kapcsolatban vannak, es olyan szerencsesek, hogy gyeremekuk apjat megtalaltak tobb, mint 10 eve, vagy szingliktol, akikrol azt erzem, szinten nagyon szeretnenek valakit, de nekik sem sikerul, es mintha ezzel nyugtatnak magukat is. Nem irritalo nektek ez a szoveg?

2018. ápr. 26. 00:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

De én ugyanígy érzek.

Nekem a lányok szokták mindig írni: "Látni hogy görcsösen keresed". Persze amikor utánajárok nekik fél évük nem volt az életükben egyedül.

Én meg azért már 4 és fél éve egyedül vagyok. Lassan 5.

2018. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
De igen, elég unalmas már ez a szöveg, mert nekem is mindig ezzel jönnek, pedig én ezen nem is görcsölök rá. Úgy vagyok ezzel, hogy majd jön ha jönni akar, viszont nyitott vagyok az ismerkedésre, de mégis mindig "kioktatnak", hogy biztosan túlságosan akarom, vagy ellenkezőleg, hogy igazából annyira nem is akarom és éppen ezért nem jön össze. :D
2018. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ahhh vegre valaki!!! Mar azt hittem, en vagyok az egyetlen ufo! :D
2018. ápr. 26. 00:37
 4/27 A kérdező kommentje:

Kettes: Ugyanezt megkapom en is:

Ha odateszem magam->"gorcsolsz

Ha meg epp nem jarok el es nem ismerkedem->"Mit varsz? Senki nem kopogtat be az ajtodon, hogy "Szia, en vagyok az uj szerelmed"

2018. ápr. 26. 00:40
 5/27 A kérdező kommentje:
Masik kedvenc kioktatas: azert nem jon ossze, mert tulsagosan egyertelmu, hogy mit akarsz<-> azert nem jon ossze, mert valojaban Te sem tudod, mit akarsz.
2018. ápr. 26. 00:43
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Eeeez teljesen ismerős! :)

Azért titkon megjegyzem, nem tekintem mindegyik megkérdezett felet túlzottan szerencsésnek.

Belegondolva ezt a szlogent TÉNYLEG csak olyanoktól hallottam én is, akik párkapcsolatban élnek, hosszabb-rövidebb ideje. Irritáló? Nem. Inkább "nesze semmi, fogd meg jól" érzést hagy maga után.


Mondjuk, kicsit régebb óta vagyok egyedül, számomra a... MOST FIGYELJ (dobpergés)... "LEGYÜNK CSAK BARÁTOK" szöveg az, ami miatt elgondolkoztam már állati és emberi áldozat bemutatásán, a Bermuda titkának megfejtésén vagy épp világuralmi törekvéseim kibontakoztatásán is. Tudom-tudom, ez más témakör...


Azt vettem észre, konkrét, épkézláb és használható tanácsot nem igazán tudnak adni ezen a téren az emberek egymásnak, persze, teljesen alapvető dolgokon túlmenően. Talán azért, mert minden helyzet más, esetleg túl összetett témakör, hogy egyszerű sablonok közé szorítsuk? Nem tartom kizártnak, hogy magát a kérdés tárgyát közelítem rossz oldalról...

2018. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az idegesit hogy tudjak jól hogy egyedülálló vagyok nem akarok kapcsolatot és mindig nyaggatnak faggatnak hogy mikor lesz már valakim mikor állapodom meg stb stb

Nem értik meg hogy nem vagyom rá

2018. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6: Jogos a felvetes, es helytallo is! Szamomra a nesze semmi fogd meg jol mondas: " akkor jon, mikor a legkevesbe sem keresed/nem szamitasz ra".

7: Ha olyan emberekkel vagyok korulveve, akik nem igazan ismernek, es megtudjak, hogy nincs senkim, akkor rendszerint jon a hangos beszelgetes, ha idosebbek, hogy en is olyan no vagyok akik mar nem akarnak elkotelezodni, mind emancipalodik, egyik sem akar meghazasodni. Ez igen serto, es legszivesebben visszaszolnek a rogtonitelo birosagnak, akik nem is ismernek. De nem teszem, mert orakig ecsetelhetnem, es az meg senkit nem erdekelne, es nem is idegenekre tartozik.

2018. ápr. 26. 00:58
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem irritál, szerintem tényleg így van. Neked legalább a környezeted kommentálja valamivel a szingliségedet. Örülj neki, hogy így törődnek veled. Nekem tök természetesnek veszik, hogy nincs párom, nem kérdeznek ezzel kapcsolatban extra dolgokat :'D
2018. ápr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tolem sem kerdez senki extra dolgokat. Mindenki elmondja, mi a helyzet epp vele.Ok elmeselik, hogy epp hany szot tud a gyerekuk, vagy anyos megint mit csinalt, en pedig a gazos randijaimrol, es az egyedulallok eleterol tudok beszelni. Csak a szaraz tenyek.
2018. ápr. 26. 01:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!