Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó/nem jó párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó/nem jó párkapcsolatban élni? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés

Magányos farkas tipusú fiú vagyok, soha sem volt még senkim, alapvetően jól érzem magam egyedül, viszont tetszik egy lány, nem tudom hogy érdemes lenne e kezdeményezni nála.

Nem tudom hogy akarok-e egy kapcsolatot?


Ismerem magam, attól félek ha össze is jönnék vele, akkor is sokszor olyan kedvemben lennék, hogy nem foglalkoznék vele szivesen, általában egyedül szeretek lenni, nem szeretek beszélgetni.


Kicsit dilemmában vagyok emiatt, jó lenne beszélgetni, privit is írhattok.


2018. ápr. 26. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Unalmas mindig ugyanazzal a nővel.


Sokkal jobb, ha az embernek több nő is van, fő a változatosság... Persze csak annak, aki megteheti. Azok a pasik, akik igazán tudnak válogatni, többségében párkapcsolatban élnek, mert örülnek, hogy akadt nekik valaki.


29/F

2018. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

PONTOSABBAN:


"...azok a pasik akik nem igazán tudnak válogatni"


29/F

2018. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A kapcsolat/kötöttség rossz, de a laza, kötetlen kapcsolat jó. Ha gyereket csinálsz majdan, a válás után az asszony vinni fogja, szóval ezt is baxhatod. A kapcsolat csak pénzkidobás és időpazarlás. :) F
2018. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő szerintem. Mindenkinek mást jelent. Lehetséges, hogy neked az lesz a pozitív, ha lesz valaki melletted, magyarán megváltozol kicsit és máshogyan gondolkozol majd a magányosságról. Meg az sem mindegy, hogy kivel vagy együtt, hogy valakivel a programok is szabadidőnek számítanak, vagy csak egy leterheltségnek. Hiába írnak a veszettül összetört szívvel rendelkezők, vagy a nagyon szerelmesek, mert mind a két banda széttúlozza a dolgokat. (Persze nem minden esetben, de mint láttad az imént is volt pár.)

Nyilván megváltozik az életed... Szó se róla. Egyébként, ha sikerül, akkor megtárgyalod vele a dolgot, hogy tiszta legyen neki, hogy nem bántani akarod, meg egyéb dolgok... Ha elfogad, akkor nincs gond, ha nem, az az ő baja. :)

2018. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves korom óta van kapcsolatom. Nem is akartam soha alkalmi kapcsolatot, inkább egy valakit akartam. Egyedül azt bánom, hogy fiatalkoromban nem éltem ki magam, nem voltam több férfival akik tetszettek. Ennem ellenére nem csaltam meg soha a párom, mert nem dobtam volna el érte akit szeretek.
2018. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó: tegyük fel, hogy azzal vagy együtt, akit igazán szeretsz: boldogság, megélheted aviszonzott szerelem szépségét, örülhetsz, hogy van valaki, aki mindennél jobban szeret téged, akinek te jelented az egész világot. Boldoggá teszed őt már csak a létezéseddel is, és ez fordítva is igaz. Lehet közös programokat szervezni, de az is jó tud lenni, amikor csak ültök egymás mellett összeölelkezve. Nem vagy magányos. Ha hazamész, nem csak az üres lakás vár. Van szex. Lehetnek gyerekeitek, akikben viszontláthatod önmagad.


Nem jó: El kell viselni a másik minden hülyeségét. A többi nőről le kell mondanod. Évek után már nem lesz az a nagy szerelem, ami az elején. A többi lehetséges probléma igazából csak alkalmazkodás kérdése, illetve egyénfüggő.


29/N

2018. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!