Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki magának való, annak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki magának való, annak nem érdemes párkapcsolatban gondolkodnia?

Figyelt kérdés
Nem zavaró számomra az egyedüllét, sőt, kifejezetten jól érzem magam benne.Pusztán felvetődött bennem a kérdés, hogy az ilyen típusú személyek örök magányra vannak kárhoztatva?

2018. ápr. 20. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen vagyok, de most belefutottam az életem során egy olyan lányba aki teljesen elvette az eszem és kizökkentett ebből a "kényelmi" helyzetből és gondolkodásból. Szóval ha egyszer eljön egy olyan személy akkor érezni fogod.
2018. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak meg kell találni azt, aki hasonlóan gondolkodik és akinek hasonló az igánye az együtt tölrött idő mennyiságát illetően. Én az átlagtól jóval több egyedüllétet igénylek, sőt, még ha fülig szerelmes vagyok, akor se igénylem a mindennapi kommunikációt, ezért egy ragaszkodó, tapadós típusú emberrel csak kikészítenénk egymást. A férjemmel viszont, aki hasonlóan magának való típus és több hobbija is van, amit szeret egyedül csinálni, tökéletesen. Egész egyszerűen ha közös időtöltésről van szó, a mennyiség helyett inkább a minőségre koncentrálunk . Nincs semmi konfliktus ekörül, soha nem is volt, ugyanígy a külön programok is teljesen alap dolognak minősülnek. Ismerem magam, csak ilyen független típusú emberrel tudok jól kijönni, de ez ismerkedéskor úgyis nagyon hamar kiderül.
2018. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat töprengek. Régebben próbálkoztam ismerkedni, de már teljesen feladtam. Arra se reagálok, ha valaki épp közeledik felém, mert már semmi kedvem hozzá. Önként bezárkóztam. De azért néha nagyon hiányzik az intimitás. Próbálom elhitetni magammal, hogy nincs szükségem rá, így ez valamennyit segít, de néha előtör, és akkor a könnyeim is kicsordulnak.
2018. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, meg a párom is - ami nagy elöny, mert mindketten elfogadjuk, ha a másik egyedül akar lenni. Az együtt töltött idö meg annál szebb, amikor egymással foglalkozunk (és ez nem, vagy föleg nem a szexre vontakozik)
2018. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

De most komolyan nem jobb egyedul?

mit tud adni egy no mi nincs meg?

egy no annyiba kerul hogy hihetetlen

2018. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de a magány nem kárhozatnak látom, hanem áldásnak.
2018. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van! Csak olyan partnert kell találni,aki el tudja fogadni,hogy nincs igényed arra,hogy állandóan a seggében legyél.
2018. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez jó kérdés!


Én is imádok de imádok egyedül lenni.



Ugyanakkor hiányzik az, hogy valakivel pl. esténként beszélgethessek az aznapi történésekről és legfőképp érzéseimről. Ne csak teljen az élet, olykor túlcsordulva ingerekben, jó és rossz egyaránt, de nincs kivel megosszam, nincs társam ebben.

Közös programokra is vágynék.

Természetesen! Romantikára is! Vágyok társra romantikázni is.



Én egyrészt abban reménykedem, hogy olyan társra lelek, aki a másik felem, így ugyanolyan pihentető lesz vele csinálni némely dolgot, mint eddig egyedül.

Másrészt ő is introvertált lesz és így lesz független és önálló hobbink, én-időnk.



25/l

2018. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Paradoxont érzek. Ha tökéletesen megvagy magadban, egyedül, miért is ütötte fel benned magát a kérdés, miszerint örök magányra vagy kárhoztatva? Akkor ezek szerint mégsem vagy annyira jól magaddal.
2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


Az idézőjel lemaradt, és csak hangulatfokozóként/humor okán írtam...

2018. ápr. 20. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!