Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pontosan mit gondol, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit gondol, vagy mit szeretne elérni az a férfi, aki a társkeresőn kéretlenül a farkáról küld képet?

Figyelt kérdés
Többször fordult már elő velem, és nem tudom megfejteni. Adott egy látszólag normális pasi, csetelünk, kialakul egy értelmes beszélgetés, kér tőlem képet, én küldök neki egy normális fotót, küld ő is egyet, és kommentelek valamit (pl. jó ez a kép, vagy hasonlót) erre kapom a következő képet az álló farkáról. Visszakérdezek, hogy normális vagy? vagy azt, hogy ez most mire volt jó, erre bocsánatot kér, és azt kamuzza, hogy véletlen volt, meg hogy először csinált ilyet... persze. Én itt ezen a ponton le is építem, de most komolyan. Miért kell ezt? Van olyan nő, akinél ez bejön? Szerintem, ha kapcsolatba kerülünk, úgyis lesz szex, de azért előtte találkozzunk már élőbenis, hogy kiderüljön, tényleg van-e vonzalom kettőnk közt. Ez előtt viszont nem vagyok kíváncsi a farkára, ha pedig megfelel nekem úgy mint férfi, akkor meg nem érdekel, hogy milyen, és mekkora.
2018. ápr. 27. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Érzelmi intelligencia hiánya..

Fordított esetben nekem is küldött már nő " olyan" képet, amúgy a képen látható dolgok tetszettek is, de mint nőtől valahogy megundorodtam. Hagyd a fenébe, az a legjobb megoldás.

2018. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert infantilis, szánalmas barom. Rengetegszer tapasztaltam én is az általad leírt dolgot, a kedvencem a "nem tetszik? sajnálom" duma. Hagyd az ilyet, úgyis csak a szexre megy.
2018. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van olyan nő ismerősöm, akinek ez bejön. Az aznapi esedékes randipartneréről fotókat is mutat a kollégáinak. A képeken nem a pasik arca van... Szóval ezek a pasik pozitív megerősítést is kaphatnak az általad vázolt viselkedésre, bizonyos nőktől:)) Egyébként undorító szerintem is.
2018. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ferfiukent nem ertem az ilyen eseteket :D egyszer voltam olyan helyzetbe hogy mar tobb napja beszelgettem egy csajjal es sokszor volt olyan tema is kicsit felhuzodott a csaj aztan mar kert egy kepet az allo farkamrol de en akmor se kuldtem rola :D
2018. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszik szerintem hogy úgy izgulunk rájuk, mint ők a meztelen nős képekre?

Pedig az esetek többségében valami debil küld magáról képet, ami minden csak nem szexi. Eleve debilnek tűnik onnantól kezdve egy pasas, ha ilyen képet küld.

Azok a férfiak akikért eddig oda voltam, nem küldözgettek ilyen képeket, és elképzelni sem tudom hogy tenné ezt. Sőt ha megtudnám óriásit esnének a szememben. :D

2018. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi alapján választottad ki pont őt beszélgetésre?
2018. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért választottam, mert elsőre normálisnak tűntek. Értem ezalatt, hogy egy normális mondattal indított, írásképe, (helyesírás) rendben volt, tudott fogalmazni, volt véleménye, és profilkép alapján szimpi volt.

Ezért is volt csalódás, kivétel nélkül, mert ha egyből ezzel indít, akkor egyből leépítem, és nem pocsékoljuk egymás idejét.

Az önbizalomhiányban lehet valami, mert a legutóbbi "jelöltem" még rinyált egy sort, miután megerősítettem, hogy tényleg nem kívánok találkozni vele személyesen, hogy ő olyan szerencsétlen, és hogy ő miért nem kell senkinek. Na, vajon miért. :-)

2018. ápr. 27. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg akkor te kezdeményezni, hogy az is ugyanehhez vezet-e.
2018. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
én eccer a gcis farkamról kűltem képet egy idősebb hölgynek sajnos nem teccett neki pedig irtam neki h rá vertem ki és h ez most akár mind benne is lehetne egy idejig még írt de asztán már nem :( kérdező neked küldhetek privátban képet? Szép farkam van :)
2018. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9-nek: Hát, ha annyira szép, akkor nézegesd, és gyönyörködj benne. Ha lenne benned egy csepp értelem, akkor olvashattad, hogy én erre nem vagyok vevő.


De őszintén remélem, hogy nem komoly a hozzászólásod, csak szórakoztatod egy kicsit magadat :-) Ha tévedek, akkor nagy a baj....

2018. ápr. 28. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!