Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nőként elértem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nőként elértem egy olyan szintet, hogy képes vagyok magamat eltartani önállóan, nagy elvárás, hogy egy férfi is képes legyen legalább ezt az anyagi szintet elérni, és ne tőlem várja, hogy kisegítsem?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy mostanában sokak megsértődnek, ha ezt felhozzuk, főleg azok, akik nem tesznek a saját megélhetésükért, hanem csak elvannak többnyire a szüleik eltartottjaként, és nem is próbálnak haladni, hogy önállóan is képesek legyenek megélni, hanem jó az nekik úgy, és így várják el, hogy egy önállóbb nő ne nézze a helyzetüket. (Akinek nem inge, ne vegye magára, de elkeserítő kicsit, hogy még a 30-as korosztályban is akadnak ilyenek, akiknek már inkább már a saját családon kellene gondolkodni, esetleg mennek nyugdíjba a szüleik.)
2016. jún. 15. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

IGEN NAGY!!! Mert te NEM VÁRHATSZ EL SEMMIT a másiktól mert az = ÖNZÉS!!


Maximum SZERETNÉD!! Ez egyenlő KÉRÉS!


A kettő között pedig nagy különbség van.

2016. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Soha nem éltem a testemből, még a gondolatától is hányingerem van, nem örököltem, nem feketézek, tisztességes munkából élek, tanultam, elmúltam már 30, elértem, hogy ne kelljen másoknak eltartaniuk, nekem ez fontos volt, hiszen a szüleim sem élnek örökké, apám már nyugdíjas, anyámnak még van pár éve, nem támaszkodhatok örökké másokra.

El tudom tartani magamat, de még egy embert nem, és amit elértem, azt a szintet nem akarom feladni.

2016. jún. 15. 21:39
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Én nem nézek le senkit, dolgoztam a főiskola mellett is mindig, hogy a szüleimet ne nagyon terheljem. Kimondottan tetszenek azok a férfiak akik a jég hátán is megélnek, életrevalóak. Nőben sem tartom sokra aki csak otthon mereszti a fenekét és költi a párja pénzét....de férfiban meg egyenesen taszít.
2016. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Senkinek nem kell miattam nyomorognia. Soha senkin nem tapostam át, senkitől nem fogadtam el, hogy csak betoljon valahova. A szorgalmammal és a tudásommal akartam érvényesülni, és sikerült.
2016. jún. 15. 21:57
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

#6


Mesélj róla, mert ez így hiteltelen.

2016. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem nagy elvárás, de azért már ezzel kezdeni egy randit, hogy minden kertelés nélkül kijelented, hogy egy egyedül élő, anyagilag független embert fogadsz csak el, leszűkíted a kört. Tegyük fel, ismerkedsz valakivel, állatira megvan az összhang, de mondjuk épp éri egy baleset utána, minek következtében dolgozni sem tud és táppénzre sem mehet hónapokig, mert kirúgják utána, akkor mit teszel? Vagy mondjuk épp leépítés van a cégnél, és ő is beleesik az elküldöttek közé. Már eleve le van írva ez az ember? Nyilván más, ha egy utolsó léhűtőről van szó, aki előadja a nagy szorgalmast, de közben ki tudja miből él, meg hazudozik össze-vissza, mégis beveszed. Vele elnézőbb lennél, mert mondjuk csalások, lopások által mindig fel tud mutatni pénzt? Érted, annyira nézőpont kérdése minden. Pl. nekem meg nem fordulna csak azért leírni egy nőt, mert mondjuk a szülei tartják el jelenleg., vagy épp nem dolgozik. Miért? Mert fogalmam sincs, hogy az élete miért tart most ott, ahol. Ezért kell megismerni, de ilyen kikötések mellett erre csak kevesen képesek.
2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Ismerek egy vállalkozó fiatal csajt, kb luxusautója van, az anyját dolgoztatja a vállakozásában, az anyja bkv-val jár, a "tisztelt" lánya pedig urizál a luxuskocsiban... Kérdező, ha te is igy "küzdötted" fel magadat, akkor ne hencegj...
2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Utálom a politikát.


Hogy csináltam? Lássuk csak, tanultam, képeztem magam, dolgoztam, pénzt tettem félre, volt, amikor gazdasági okokból leépítés miatt elküldtek, volt, amikor minimálbérnél jobb munkalehetőség kínálkozott, állásinterjúkra jártam, dolgoztam, dolgoztam, dolgoztam, eljutottam egy olyan céghez, ahol értékelik azt a tudást, amit tanultam, fizetést emeltek azért, mert erre a szaktudásra nekik szükségük van.


Miért olyan hihetetlen, hogy becsületes munkával, tanulással, tudással, szorgalommal, mindenféle hátszél nélkül el lehet érni azt, hogy fenn tudd tartani magad segítség nélkül?

2016. jún. 15. 22:03
 9/25 A kérdező kommentje:
Soha nem kezdtem ezzel egy randit sem, inkább amit a neten lévők egy részétől tapasztalok, az szülte a kérdést.
2016. jún. 15. 22:04
 10/25 anonim ***** válasza:
11%

#11


Konkrétumokat egy kicsit jobban... Ez így elég random, kb. a szomszéd alkesz is írhatja amit te...

2016. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!