Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm egy másik sráccal találkozgat?

Figyelt kérdés
Barátnőm elég népszerű lány, sok mindenkinek bejön, és én nagyon féltékeny vagyok rá. Van egy srác, akivel nagyon jóban lett, többször találkoztak is már, és engem ez nagyon zavar. Hogy mondjam meg neki, hogy ez engem zavar, anélkül, hogy úgy érezné, hogy bekorlátozom? Azt mondja nincs köztük semmi, de ezt nem nagyon hiszem el. Nagyon sok embernek tetszik, és ez a srác mindenben jobb, mint én. 25/F
2018. márc. 2. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha régóta barátok és úgy találkoznak, akkor szerintem nincs baj. Ha viszonylag új ismerettség és kettesben találkozgatnak, akkor viszont elég gáz.

Mondd neki, amit leírtál: "Nem akarom, hogy úgy érezd korlátozlak, DE rosszul esik, hogy más férfiakkal találkozgatsz rajtam kívül. Igen, féltékeny vagyok."

2018. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem korlátozod őt, ha megpróbálod vele megbeszélni ezt a helyzetet. Mondd meg neki, hogy téged zavar ez az "édeshármas", és hogy valószínűleg őt is zavarná, ha te találkozgatnál egy másik lánnyal.
2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen egy éve ismeri, mi 4 éve járunk.
2018. márc. 2. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha már 1 éve ismeri és még nem volt semmi, akkor valószínűleg ezután sem lesz... De a kettesben találkozásokat azért nem díjaznám a helyedben.
2018. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy ez frusztrál. Hülye egy szituáció. Nem is tudom, mit lehetne csinálni. Te itt eléggé beszorított helyzetben vagy. Ha kapálózol megszívod, mert megutál és belekergeted a másik srác karjaiba, ha nem, akkor meg lehet, azért szívod meg.


Nem nagyon lesz ennek jó vége sehogy. Ha én lennék ebben a helyzetben kivárnék és kész.

2018. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És tudom, hogy emiatt le fognak pontozni a lányok, de ne áltasd magad azzal, hogy csak barátkoznak! Valamelyikük biztos, hogy többet akar, főleg ha írod, hogy ennyire népszerű a lány.
2018. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szokta kezelni a dolgokat, mindig elküldi a srácokat, azért is aggaszt ez most ennyire ...
2018. márc. 2. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont van egy lány, akivel alakul köztünk valami és ő is pont ilyen népszerű, haverkodós és közvetlen. Hát, már előre félek igazából, hogy nagy koppanás lesz a vége.
2018. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!