Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora távolságot állítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora távolságot állítotok be Tinderen?

Figyelt kérdés

1. Legalább 100+ nőt húztam meg (vagyis jobbra) 50-70 km-nél nagyobb körön túl. De nem hiszem el, hogy egy sem húz jobbra engem, hogy nem alakul csetelés.

2. A profilon feltüntetett névből adódóan biztos, hogy külföldi is kerül a választandó listámra. S amúgy most közel vagyok az országhatárhoz. Szoktatok külföldieket is lájkolni, ha nem írja oda, beszél-e idegennyelven?

3. Valahogy úgy érzem, a lányok nem mernek kérdezni. Már benne vagyunk egy pár perces beszélgetésben, én pedig nem akarok mindig kezdeményezni e téren.


Korral és nemmel, ha kérhetem a válaszokat.

33F



2018. ápr. 28. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

10.000 km.

Ilyen távolságra szeretnék lenni azoktól, akik tinderen fent vannak. :)

2018. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
35 km. Nagyobb távolsággal nincs kedvem nyüglődni most.
2018. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
5%

Maximra.

Már rég nem azért vagyok fenn, hogy kapcsolatom legyen, inkább gyűjtöm a puncikat és unaloműzésnek használom, így nem számít a távolság.

2018. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
#3 végre elkezdted arra használni, amire eredetileg ki lett találva
2018. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

4.34 fényév.


Az Alfa Centaurin vannak a legjobb csajok.

2018. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Azt se tudom,hogy néz ki,vagy mi az.

Igy semennyit nem állitok be.

Azért 33évesen...

2018. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100 méterre. Ennél több gyaloglást egyik sem ér meg .
2018. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!