Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Van olyan eset, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van olyan eset, hogy pl. Tinderen vagy más társkereső oldalon azért nem "lájkoltok" be egy pasit, mert túl jóképűnek tartjátok magatokhoz képest?

Figyelt kérdés
Előfordul olyan, hogy valakit azért utasítotok vissza, mert azt gondoljátok, hogy "na ez a pasi úgy sem állna le velem"?
2018. ápr. 16. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Inkább azért, mert negatívan diszkriminálom őket. 2x jártam tipikus "jó pasival". Rettenetes volt mindkét élmény. Fenntartásokkal fogadom, ha valaki túl jól néz ki, mert rosszak az előzetes tapasztalataim. (Már nem keresek társat, csak ezt el akartam mondani, hogy nem csak önbizalomhiány van a világon, hanem ez a hozzáállás is.)
2018. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen. A környezetemben a legtöbb átlagos, átlag alatti lány lazán benyalja, amikor egy tényleg top pasi benyom nekik egy kamu szöveget tinderen, hogy összejönne velük.
2018. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt ilyen. Teljesen felesleges áltatni magunkat.

Így is elkeltem még én is. :D Nem vesztettem vele semmit, hogy nem lajkolgatok szépfiúkat, akik le se tojnának. :D

2018. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen eset, hogy féltem volna valakit "belájkolni", mert én gond nélkül "belájkolnám" ha tetszik. Én is jól nézek ki, van önbizalmam, akkor meg mitől féljek. :D
2018. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van. Nem lájkolom be, úgy se tetszenék neki.
2018. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!