Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsodból minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsodból minden normális férfi elment? Lehetetlen lesz itt párt találnom? :/ N

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 10:42
1 2
 1/11 StayAwake...Forever ***** válasza:
75%

Attól függ, milyen számodra a normális..

Üdvözlettel egy Borsodi.

2018. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Borsodi, az élet habos oldala. 😂
2018. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Borsodi vagyok, normális, de én sem akarok sokáig itt maradni, bocs.
2018. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, sokan eljöttünk Borsodból. 28 évet töltöttem ott, hamarabb kellett volna kiírnod ezt a kérdést! :)
2018. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó arcok vannak itt borsodban.
2018. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Kírdező mit akarol, maradt ott sok dzsukker more a számodra.


Megoldás: Távozz onnan te is. Sokat nem veszítesz, Borsod a legrosszabb régió az országban, legalacsonyabb fizetés, legrosszabb etnikai arányok (dik, nemisigaz), legrosszabb közlekedés, legrosszabb munkák.

2018. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Selyem Jázmin egyszer azt mondta, hogy Komlón nem élnek férfiak, sőt egész Baranya megyében nem élnek férfiak. Most próbáltam rákeresni Youtubeon, de sajnos törölte a csatornáját. :(
2018. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
és vitték magukkal a normális nőket is
2018. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire vagyok normális, az kérdéses. Pillanatnyilag nem Borsodban élek napi szinten, de próbálok visszajönni. Közalkalmazottként máshol sem kapok többet, mint amennyit itt kapnék, viszont itt talán jobban kijövök ugyanannyi pénzből, plusz sok minden köt is ide.
2018. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha normális férfi alatt egy +180-as, férfias alkatú, jóképű, gondoskodó és érzelmes családapát, de egyben karakán és ambiciózus jól kereső sikeres tanult pasit értesz, akkor lehetetlen lesz ott párt találni. Az ilyenek már 18 évesen Bp.-en vagy külföldön tanultak, ott szereztek diplomát és soha nem fognak visszamenni a BMW-s rézbőrű keménycsávók, meg oligarcha ivadék Porsche-s aranyifjak hazájába, ami kb. olyan képet fest egy kívülálló ember számára, mintha Groznij-ban járna. Bár ha van gyomrod és nincs erkölcsi tartásod, akkor még a fentiek közül vkinél bepróbálkozhatsz (persze szigorúan formás combokkal/cicikkel/érzéki pofival kb. 3-5 hónapig, amíg nem jön a következő), de a kérdésből nekem az jött le, hogy talán te nem erre gondoltál.
2018. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!