Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért több a normális rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért több a normális rendes férfi tinderen mint nő?

Figyelt kérdés

Felmentem erre a híres alkalmazásra és alig van normális nő, alig írnak vissza, nem kommunikatívak stb..

Mikor sikerült pár nővel beszélnem (szerintem egyáltalán nem néznek ki jobban mint én) és kérdeztem tőlük milyenek a többiek, mind azt mondták hogy -tök a pasik normálisak, érdeklődőek, -beszélgetni is lehet velük, intelligensek stb. Én ezt nőknél valahogy nagyon nem ezt tapasztalom


2018. márc. 28. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Amiért a való életben is.
2018. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyivel jobbak lennének mi férfiak?
2018. márc. 28. 07:44
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem az értékrendek áttolódnak


Régebben egy nő tök keveset ivott a férfiak meg vedeltek meg szórták a pénzt most pont fordítva lesz lassan.

Régebben a nők tartós kapcsolatot kerestek manapság pedig sok esetben akár a WC-re is bemennek.

Biztos voltak régebben is magabiztos nők, de most a legtöbbnek annyi van mint 2 férfinak együtt.


Fordult a világ :)

2018. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyszeru. A csajok nagy resze olyan ott hogy meg magaval se all szoba annyira nagykepu. Tovabba nem is aktivak, huznak parat azt hagyjak. Szerinted a 10/10 csajoknak majd ott kell keresgelni? Egonoveles miatt csinaljak.
2018. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"Ennyivel jobbak lennénk mi, férfiak?" Nos, nincs más hátra, pasit kell keress magadnak.

Amúgy egy tipp: normális lányok nincsenek fent tinderen. Sok normális lányt ismerek, de egyik sem társkeresőzik, az sem amelyiknek nincs pasija. A normális lányok élik a normális életüket, dolgoznak, tanulnak, a hobbijuknak élnek és várják, hogy találkozzanak egy értelmes pasival. A tinderről kollektíven azt gondolják, hogy egy hülyeség.

2018. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok, egy éve használom az alkalmazást. Valószínűleg nem ugyan azt értjük a normális fogalom alatt. Szerintem nem az a normális aki rád ír vagy vissza, abból még nem lesz kapcsolat. A férfik azért írnak a nőkre mert akarnak valamit és a Tinder pont az a hely ahol a többség nem kapcsolatot. Szóval ahhoz hogy legyen is valami (randi, szex) muszáj írniuk, a nők meg pár százalékának válaszolnak mert mindenkinek nem akarnak vagy mégsem fogta meg őket annyira a másik. Kivétel ez alól azok a nők, akik nagyon akarnak szexet vagy nagyon kétségbeesettek, ők rád írnak elsőre is. Neked az a normális nő aki visszaír, nekem az a normális férfi akivel kapcsolat is elképzelhető és nem az aki írogatni tud. Más a definíciónk.
2018. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert normális nővel még soha nem is találkoztam sehol, mindegyiknek van kisebb vagy leginkább nagyobb stikkje. :D 38f
2018. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!