Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ferfi akivel online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi akivel online ismerkedem es igy viselkedik ( lentebb leirom) az normalis dolog?

Figyelt kérdés

Csak chatten ismerkedtunk eddig es ma megkerdezte hogy milyennapom volt es ma tenyleg pechesebb napom volt , es azt mondtam h a mainapom nem volt túl pozitiv es lattam h ilyenkor nem mer rákérdeznihogy mi törtent , arra gondolok hogy talánfél hogy megkérem valamire vagy nem tudom , eszem ágában sem volt meg eddig sose lattuk egymast csak fotón nem varokel semmit de rosszulesik hogy igy elnémul mert semmi extra nem törtent munkahelyen egy kis feszkó , nem a gyémantot kell felhozni az óceánból , de ennyire nem mer rakerdezni vagy nem erdekli ?

Akarja h megadjam aszámomat de ezek utan nincs kedvem , nagyon magánakvalónak tunik



2018. márc. 7. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen helyesírással ne csodálkozz
2018. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem értette pontosan, amit írtál.
2018. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta firtatni, mert mi van, ha nem akarsz beszélni róla. Ha el akartad volna mondani, elmondtad volna már a kérdésére válaszolva.
2018. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hat nem kerdezte , h miert, mi törtent , hanem ja sajnalom passz . Utana nem is mondott több semmit

Megis mit hitt hogy kerek töle egy szazast ?

2018. márc. 7. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezte, milyen napod volt. Ha ezt nem elég egyszer megkérdezni egy rendes, nem egyszavas válaszhoz, magadra vess.
2018. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt elolvasni számomra nagyobb gond volt, mint a te problémád.
2018. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak őszinte volt.

mert ha rákérdez,az egy hazugság lett volna akkor is ha figyelmes hazugság.

mert az ismerkedésnek ebben a fázisában senkit nem érdekel még a másik peches napja.

úgy volt vele,hogy ha nem vagy jó passzban,akkor majd ír máskor és akkor hátha jóban leszel.

2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is arra tudok gondolni, hogy miután ezzel a helyesírással meglátta azt az egy kis mondatot, inkább nem akarta olvasni a hosszabb verziót.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Én sem kérdezem meg mindenkitől. Aki akarja, az magától elkezdi mondani. Aki nem, az annyit mond, ha rákérdez az ember: Mindegy, hagyjuk.

2. A csajok többsége menekül az elől, amikor srácként épp rossz napja vagy kedve van az embernek. Úgy tűnik, a srácok is átveszik a mintát.

2018. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy nem tudta magyarra fordítani, amit írtál!
2018. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!