Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A katonák szoktak szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A katonák szoktak szórakozni járni?

Figyelt kérdés

Vonz az egyenruha, szivesen ismerkednék katonákkal, azonban azt nem tudom hogy hol lehet velük találkozni. Ők is szoktak bulizni/szórakozni járni?

Ötletek hogy hová szoktak menni?

Előre is köszi a segítséget.

20/N



2018. ápr. 29. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem,hogy Budapesten élek.
2018. ápr. 29. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kulugyminiszterium korul mindig ott vannak a cukifiu jarorok. Oket felszedheted vagy megkerdezheted a tobbiek szokasairol. En sokszor latom oket ott.

N

2018. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm hivatásos honvéd és rendszeresen jár MondoCon-ra. Szóval igen, ők is szoktak szórakozni járni. :-)
2018. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapest Helyőrség Dandár a te pályád, Budaörsi út 68. Állj ki a laktanya elé.
2018. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondolod, hogy a szabadidejükben is egyenruhában vannak? Több katona ismerősöm van, és még egyiketsem láttam egynben.
2018. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ötletek hogy hová szoktak menni?"


A déli határhoz. :)

2018. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Budaorsi ut 49-53. Ha mar pontosak akarunk lenni :D
2018. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A valóság az nem olyan, mint az amerikai filmekben. Hivatalosan, a gyakorlót nem lehet viselni kint a civil életben, szóval, ha letelik a munkaidejük, és beülnek valahova, nem fogod tudni, hogy ők éppen katonák e
2018. máj. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De sajnálom, hogy nem Pesten szolgálok hanem vidéken:P :D
2018. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kkicsii ***** válasza:

Én voltam katona, elég bulizósak a katona srácok, nálunk szinte minden este jártak kocsmázni a helyi sörözőbe.

Fiúk, lányok egyaránt.

Vonzott engem is az egyenruha, míg bent meg nem tapasztaltam, hogy sajnos nem a hűségről híresek egyes kollégák.

Tisztelet a kivételnek persze, én csak azt írom, amit saját szememmel láttam.:)

De hajrá, szurkolok neked, ők is ugyanolyan emberek, mint más, nem kell félni.:)

22/L

2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!