Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnál ha megismernéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha megismernéd számodra külsőleg belsőleg az igazi tökéletes társat de jelenleg nem lehetne a tiéd elfelejtenéd örökre?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel tényleg az külsőleg is amire mindig vágytál pont az ideálod, és belsőleg is a lelki társad. De jelenleg nem megoldható a kapcsolat mert lett valakije illetve messze lakik, de a jövőben közelebb kerülhettek egymáshoz.


Ti ilyen esetben elvágnátok minden szálat és örökre elfelejtenétek vagy egy vékony remény sugarat mindig nyitva hagyva reménykednétek úgy hogy közbe nyittok más irányba is?



2018. ápr. 29. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben mindig a felejtés mellett döntöttem.
2018. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Reménykedni mindig lehet, de élni két lábbal a földön kell.
2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem is a távolság miatt, de azért mert lett valakije, lemondanék róla.
2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mar megismertem , es el is felejtettem, majd jon a kovetkezo
2018. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Elég friss az élmény hasonló eset talán 2-3 hete történt. Külsőleg belsőleg az esetem volt, nagyon kis esélye volt hogy együtt leszünk...és mielőtt beleestem volna teljesen megszakítottam a kapcsolatot, mert így legalább nem szenvedek annyit.
2018. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha csak a távolság a baj, én belevágnék. Ismerős a szitu távolság ügyileg, bár még nem láttam őt, hónapok óta levelezünk és úgy érzem, ő az, akivel le szeretném élni az életemet.
2018. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2-es véleményén vagyok. Ismerkedj, járj nyitott szemmel és majd meglátod, hogy alakul, lehet jön más.
2018. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen nekem is valahogy a kettesnek a válasza tetszik a földön kell járnom de sose zárom be azt a kis kaput felé nézve.


Sajnos nem csak a távolság, mikor megismertem még nem volt senkije de később lett, de semmi se tart örökké, de nem is akarok valami beteges zaklató lenni ezért is csak figyelgetni fogom az eseményeket vele kapcsolatban.

2018. ápr. 29. 19:44
 9/23 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is így teszek. Élem az életem, mintha mi se történt volna, de egy kis ajtó mindig nyitva lesz a számára, ha úgy alakulna az élet.
2018. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "tökéletes". Ha már régóta együtt vagy valakivel akkor tudod hogy mindenkinek vannak hibái, és senki se tökéletes. Felesleges várnod az "igazira" mert olyan ember aki minden munka és erőfeszítés nélkül "tökéletes" lesz neked életed végéig, olyan nem létezik. Egy jó párkapcsolat titka a közös munka, az hogy mindketten megtesznek mindent a kapcsolatért. De olyan nincs aki tökéletes.
2018. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!