Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki tökéletes lenne belsőleg az nem jön be külsőleg?

Figyelt kérdés

Mindig ez a helyzet. Lassan már eljutok arra a szintre, hogy feladom az egész ismerkedősdit.


22/N


2018. jan. 3. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Szeláví.
2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira bejönne neked valaki belsőleg akkor a külső felett szemet hunynál. Szerintem annyira nem is jöttek be neked belsőleg.
2018. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
add fel,te tiniagyú vagy hogy a külsőre mész.
2018. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Akit megszeretsz, annak úgyis megtetszik majd a külseje is.
2018. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg. Nem vagyok az a típus, aki a kigyúrt, jóképű szőkehercegekre bukik, de ha nincs meg a minimális vonzalom, akkor cseszhetem az egészet, hiába beszélgettem el az illetővel nagyon jól.
2018. jan. 3. 22:37
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Mert egy szivárványcsíkot húzó unikornison lovagló tetovált, kigyúrt, bőrdzsekis férfit akarsz magadnak.

(remélem érted a hasonlatot)

2018. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, itt mindig az olvasom, a személyiségen múlik minden, azt kell rommá fejlesztenem.
2018. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Túl sekélyes vagy a belső irányában.

Azért mert beszélgetsz vele, nem mutatja meg az ember igazi személyiségét.

Hogy tökéletes-e belsőleg, az jó esetben is csak évek alatt derül ki, amikor már jó pár szituáción túl vagytok.

2018. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
túl magasra raktad a lécet,vedd lejebb és lessz pasid.
2018. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
En olyan 2-3 ev alatt senkirol nem mondom, hogy ismerem mivel meg ez is keves ido, hogy igazan megismerj valakit. Persze ha valaki egybol nem szimpi nem kell tovabb ismerkedni de szerintem is tul sekelyes vagy a belsot illetoen! En is rengeteg csajt ismertem mar rosszul eleinte aztan ahogy fokozatosan megismertem atalakult a kep rola!
2018. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!