Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy idősebb férfi fiatal 20 éves lányt szerez magának Mert erre vágyik akár pénzzel akár személyiséggel?

Figyelt kérdés
Teljesen érthető hogy egy idősebb férfi a friss husira vágyik, feszes bőr, fiatal test, fiatal szépség ez a lehető legjobb dolog. Szerintem minden férfi erre vágyik ha ezt valaki meg tudja tenni és tud szerezni egy ilyen fiatal 20 éves lányt, akkor miért olyan nagy baj ez, miért szidják az ilyen férfiakat? Ez egy természetes biológiai szexuális ösztön amit ki akar elégíteni egy idősebb férfi teljesen érthető módon
2018. ápr. 30. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer a Böszörményi úton haladt előttem kézenfogva egy párocska. Kb. 60/25 lehetett az arány a férfi "javára". Én kb. 15-20 méterrel mögöttük voltam és pont mindig hallottam azokat a megjegyzéseket, amit a szembejövők mondtak. Szinte kivétel nélkül a csajt szidalmazták...
2018. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Mert bántja a csőrét az itteni idősödő vénlányoknak.


Amúgy a való életben senki nem ítélkezik ezen. Természetes, hogyha egy férfi elért valamit az életben, sikereket ért el az életben, akkor fiatal és csinos nőt akar maga mellé.

2018. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Az ember kicsit remenykedik benne, hogy 40-re benő annyira a feje a lágya, hogy ne a farka irányítsa a pasikat. De ilyenkor mindig rájövök, hogy jobb lesz nekem egyedül.

Elítélni akkor szokták, ha azért a friss húsiért eldob egy évtizedes házasságot, gyereket, mindent, mert ő most épp sikeresen produkált egy erekciót.

2018. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen normális, hogy egy idősebb férfi (is) egy fiatalabb, feszes testű nőt néz meg, az hozza izgalomba.


Az viszont nem, hogy naiv, gyerekes 18-25 éves punikat hajkurász 40+-osan, gyakran a saját családját tönkretéve. Az sem normális, ha a 40+-os spermatartálynak tartogatja a 20 évest és hitegeti, miközben nem partnere.

2018. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Az ember kicsit remenykedik benne, hogy 40-re benő annyira a feje a lágya, hogy ne a farka irányítsa a pasikat."


Miért titeket nem a pu.. vezérrel azzal hogy számotokra egy férfi határozott magabiztos férfias és nem aranyos cukimuki legyen?

Ti az ilyen férfiakat tartjátok a vonzónak ez is mind szexualitás mert ez vált ki belőletek bizsergést Ugyan arról van szó csak más köntösbe

2018. ápr. 30. 19:36
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
És olyan nem létezhet hogy a példánál maradva egy 25 éves lány sokkal éretebb a koránál és nem gyerekes idióta? Teljesen más a világnézete és a világról alkotott képe mint a korabeli gyerekeknek?
2018. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a problémát. Kivétel nélkül olyan férfiakkal találkoztam eddig, akik arra voltak ráindulva, hogy kicsit idősebb vagyok náluk.
2018. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
6. vagyok, ez csak egy kérdés és férfiként kérdezem, csak kíváncsi vagyok
2018. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Attól, hogy valaki érett 25 évesen, még nem lesznek meg azok a tapasztalatai, mint egy 40+-os embernek, hozzá képest még simán kislány az illető, sehogyse lesznek partnerei egymásnak.

2018. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
A nagy átlag 20 év körül még sík hülye, gyerekes pitsa. :D Nekem nem kellene. :) F
2018. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!