Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb pasi - fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasi - fiatal lány felállásnál ki teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Mondjuk adott egy 19-20 év körüli lány és egy 30-as éveiben járó férfi. Egy párt alkotnak. Nagyon sok ilyet látni az utcákon sétálva.


Az ilyen kapcsolatoknál vajon ki teszi meg az első lépést? Tulajdonképpen ez a két réteg gyakran egymást keresi - a fiatal lánynak imponál az idősebb férfi tapasztaltsága, magabiztossága, függetlensége, egzisztenciája, nyugodt határozottsága, az idősebb pasi pedig még vélhetően nem akar megállapodni, még élni akar, ezért a korosztályuknál jóval fiatalabb, élettelibb, ruganyosabb, sokszor még tanuló lányokat veszik célba, akiket még terelgetni lehet és alapvetően befűzni is könnyebb őket a naívságuk okán.


Az ilyen ismerkedéseket szerintetek nagy átlagban ki kezdeményezi, ki megy oda először a másikhoz? Aki ilyen kapcsolatban van jelenleg(vagy volt már ilyenben), ott ez hogy indult, ki volt a kezdeményező fél?


Egyáltalán hogy akadnak egymásra az ilyen párok?(A fiatal lányok még buliznak, az idősebb férfiak már vélhetően nem, szóval a szórakozóhelyek kilőve.)



2017. máj. 30. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen kapcsolatok legtobbszor ugy indulnak, hogy a huszoneves lany nem agyatlan bulizos picsusz, es ennel tobbet is var el a parjatol, ezert eleve itt keresgel, mert nem 40 evesen szeretne anya lenni.

Mi speciel munka kapcsan kerultunk ossze egy kozos konferencian. En ott dolgoztam, o vendeg volt, es pontosan azert mukodik azota is, mert nem befuzni meg terelgetni valo agyatlan vagyok :D. Nem is ertem a feltetelezest. Egy no es egy ferfi kozott 9-10 ev pontosan idealis korkulonbseg egy bizonyos kor utan.

2017. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mégpedig úgy hogy a férfi a fiatalabb.
2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Egy bizonyos idő elteltével azonban a fiatal nőt érdekelni fogják a fiatalabb pasik, az idősebb pasit, meg a fiatalabb nők:)
2017. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok ilyen kapcsolat születik munkahelyen, és úgy kezdődik, hogy a pasi elkezdi sajnáltatni magát, hogy milyen sz.ar a házassága.
2017. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most ebben az esetben a pasi! ;)

41f.

2017. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy ez a 8-9-10 év kor.különbség simán belefér és nem kéne leírni így mindenkit. 29 éves vagyok a barátnőm 21, nem azért vagyok vele, mert fiatal,könnyen befűzhető, naív, stb és ő sem azért van velem mert imponál neki,hogy tapasztaltabb vagyok, van munkám,pénzem és satöbbi. A szerelem kortól, nemtől független. Amúgy vàltozó szerintem,hogy ki teszi meg az első lépést. Nálunk a baràtnőm tette meg, de nem számít az egész.

F

2017. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Sok itt a savanyú p.! Amúgy a kérdező is fura. Szombaton egy csomó idős pasit láttam szórakozni. Nem is értelek....

És az a normális ha van korkülönbség, min. 10 év. Nyilván a férfi lép. Attól férfi!

2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen 12 év korkülönbséggel valaki az életemben, ott ő tette meg.


Kedves voltam vele, vonzódtam hozzá, de nem mertem lépni, mert azt gondoltam, hogy egy 10+ évvel fiatalabb nő már öregnek tartana. Aztán szerencsére ő áthidalta a problémát (nem a korkülönbség miatt lett vége)

2017. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a férfi, azzal, hogy korábban születik.
2017. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat en es a parom kozt 18 ev kulonbseg van,(o 40) de egy ev utan se erzem azt hogy koztunk olyan nagy nezetbeli elteresek lennenek.Nyilvanvalo hogy o a tapasztalataibol adodoan higadtabb s nem parazik ra mindenre mint en.De turelmes velem mert tudja hogy en is atkell menjek ezeken hogy vegul kialakuljon a helyes nezet,ezt tisztelem benne.Szerintem attol hogy van korkulonbseg meg nem jelenti azt hogy nem illik ket szemely osze,bizonyos engedmenyekkel,egymas fele valo kolcsonos tisztelettel s szeretettel minden megoldhato :) amugy itt en kezdemenyeztem volt,beszelgettunk egy fel evet mikozben o csak azt hajtogatta hogy neki no nem kell en meg azt hogy igen,a leheto legboldogabb kapcsolatban elek (kozben mindkettonk reszerol az volt az igazsag hogy minden a leheto legjobban elvan cseszve) vegezetul:en szeretem ot es boldognak erzem magam azert hogy magam mellett tudhatom
2017. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!