Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a dumahoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a dumahoz?

Figyelt kérdés
Első randin a csávó a komoly kapcsolatról:"Az én szívemhez a farkamon át vezet az út. Nem akarsz d. gni?" Tök kiakadtam és otthagytam. Diplomás közgazdász.. Ez egy vicc

2018. máj. 1. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Gyökér f!sz. És de igen, rabolta az idejét, mert előtte nyilván leveleztek, szóval ezt meg is írhatta volna a kretén, és akkor nem is találkoztak volna.
2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

Diplomás,közgazdász...mintha a diploma birtoklása döntené el,hogy kia tahó és ki nem. Ennyit az elvárásaitokról, előitéletekről. Egyébként diploma ide-vagy oda, a srác őszinte és lényegre törő volt. Azt hiszed,hogy aki udvarolgat,dicsérget, elvisz ide-oda, az mást akar? Legelső sorban azok is a szexre hajtanak. A srác csak "átakarta tekerni az unalmas részeket a filmben"

,ennyi történt.

2018. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem teljesen így van ahogy néhányan írjátok, hogy csak őszinte volt. Mert egy kapcsolat, a szexkapcsolat is, két emberről kellene, hogy szóljon. Vagyis mindkét fél kapja meg amit akar. Így "őszintén" megmondani, hogy gyere d.ugni de ezért Te nem "kapsz" semmit nem őszinteség hanem gyökérség. A pasinak kell a punci a nőnek meg a körítés amíg oda jut.

Ráadásul ha szét akarjuk boncolni a mondókáját akkor nem is igaz, mert azokkal a nőkkel akiket két mondat után meg lehet dönteni nem sűrűn szoktak mély kapcsolatot kialakítani, beléjük szeretni, vagyis a pasi szívéhez ez az út nem vezet. Ilyen dumával kezdeni egy ismerkedést azért elárul valamit az illetőről, legalábbis nekem. Akinek meg tetszik az tegyen így, majd meglátjuk kiket tud az őszinteségével levenni a lábáról. De azokat meg is érdemli.

2018. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ultra gáz.
2018. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Biztos vannak olyan nők is, akiknek nincs szüksége udvarlásra és első alkalommal felmennek. Én mondtam neki, hogy nah ezek a nők nem lesznek a feleségeid és otthagytam. Azóta írt egyszer,hogy sajnálja, nem így akarta, de nem válaszoltam. Nyomorult.
2018. máj. 1. 15:28
 16/18 anonim ***** válasza:
Én először kiröhögtem volna, csak aztán hagyom ott.
2018. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Latom megjottek a hisztis hapsik.
2018. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es: Hol, merre? :D
2018. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!