Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki komoly, tartós párkapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
És rendben van pszichésen is?
2018. máj. 2. 23:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%

Továbbra sem keresek komoly, tartós kapcsolatot célirányosan. Az vagy kialakul vagy nem.

Inkább tartom pszichésen betegnek azon embereket akik egy hét randizás után már abból indulnak ki, hogy ez a kapcsolat 5 vagy 10 évig fog tartani.

2018. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Jelen
2018. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

Igen komoly kapcsolatot keresek.

Pszichésen viszont nem vagyok jól, mert több évnyi kapcsolati magány miatt hangulatingadozásaim vannak.

2018. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnék tartós párkapcsolatot kialakítani és remélhetőleg rendben is vagyok.
2018. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Aha..kössz jól


és te? min meglepődtél..

2018. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Én pont ilyen vagyok :) ..... ja nem. Az apró betűs részt csak most olvasom.
2018. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
van van, de hogy a pszichés rész igaz-e azért azon lehetne vitatkozni :D
2018. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 mikeXxX ***** válasza:
Nyugi van kb 2 éve csak ezek a nők találnak meg folyamat tehát ez nem csak férfi " probléma" .
2018. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
Ja hogy én meg nőt nem találtam ilyenre. Csak megjátszották hogy komoly kapcsolatot akarnak. Kipróbáltam meddig lehet náluk elmenni , aztán az első randin leszoptak a kocsiban. Ezek után mit gondoljak az ilyen nőkről? Mennyire komolyak?
2018. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 swagolasz ***** válasza:
Engedjétek el :(
2018. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!