Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
74%
30 vagyok, nincs gyerekem, nem kellene kétgyermekes nő komoly kapcsolatra még 30 alatt sem.
2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%

Esély mindenre van.

Két gyereket "lenyomni egy gyermektelen torkán" azért nem egyszerű.

Vagy szereti a gyerekeket, ez esetben valószínűleg közöset is akarna, vagy nem igazán szeretne, viszont akkor eleve kerüli is az anyukákat.

Szóval nem lehetetlen, de nagyon oda kell tennie magát a nőnek, hogy működjön a dolog.

2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
72%
Én 37 éves férfi vagyok. És kizártnak tartom, hogy egy 30-as kétgyerekes nővel kezdjek.
2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
81%
Így első ránézésre olyan 50%-ot mondanék. Elég sok az ismeretlen tényező. Én azt mondom, hogy az, amit leírtál se nem szükséges, se nem elégséges feltétele egy boldog párkapcsolatnak. Magyarán köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2018. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan egy a leggyakoribb.
2018. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%
Pedig ha a cigány jósnő megmondta, akkor annak úgy kell lenni! :-D
2018. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%
Aki ilyen felállásba belemenne, neked nem kellene.
2018. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
83%
0,0001% kb
2018. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretem a gyerekeket, nálam ez lenne hátrány. :)
2018. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
78%
Biztos megvan a valószínűsége. Sokan még ezeket a körülményeket is bevállalnák, csakhogy végre legyen nőjük. Részemről nem lenne a dolognak semmi esélye. (34/F)
2018. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!