Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen általános jelei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen általános jelei vannak annak, ha egy nőnek bejövök?

Figyelt kérdés

Igen egy nőnek! Nem egy fiatal lánynak! Hanem egy 40-45 év körüli nőnek?! Azért így írtam ki, mert egy 40-45 éves nő másképpen nyomja megítélésem szerint a jeleket, mint egy fiatal korosztály.... Ha tévedek javítsatok ki..... Hogyan utal rá az adott nő? Nyilván nem a mosolygás meg az hogy simogatja a combját meg hogy meg nyalja a száját stb. Hanem valami jelzés, hogy ha beszél a férfival mit csinál stb. Tehát lehet nem jól fogalmaztam meg, de magyarból gyenge 2-es voltam. Szóval 40 éves nők válaszát kérném (ha van itt ilyen korosztály) pv-t üzenetbe is jöhet válasz. Remélem a trollkodok elkerülnek.


42F



2018. máj. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

"de magyarból gyenge 2-es voltam"


25 évvel ezelőtt...

2018. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint semmivel nem viselkednek máshogy a 40-45 éves nők, mint én 30 évesen. Mosolyognak, keresik a férfi társaságát, érdeklődnek, nevetgélnek a poénokon. A bátrabbak flörtölnek keményen. Maximum annyi a különbség, hogy bátrabbak, mint egy kamaszlány.
2018. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a troll itt te vagy. A 42 éved alatt nem jöttél rá? :D A 40-es nők nem jelekkel szórakoznak.
2018. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs jele. Ha egy férfi bejön egy nőnek, a nő minden erejével titkolja, legfeljebb olyan jeleket ad, amiket rajta kívül soha senki nem vesz észre. Ha látható jelei vannak, hogy tetszel egy nőnek, akkor nem tetszel neki, csak hülyít.
2018. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!