Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő 40 évesen is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő 40 évesen is lehet piacképes, ha nincs gyereke?

Figyelt kérdés

Sokan terjesztenek itt különböző statisztikákat, hogy 30 fölött már a férfiak lesznek a kelendőbbel, a nők már szinte semennyire. De ezek a statisztikák (még ha igazak is), nyilván azért vannak így, mert sok nőnek 30 fölött gyereke van. A legtöbb férfi meg nem hajlandó más férfi kölykét még elviselni sem, nem hogy még ő nevelje. Inkább addig keres fiatalabb, gyerektelen nőt, amíg nem talál, sokszor hosszú évekbe telik.

De mi van akkor ha egy nőnek nincs gyereke, és még 40 évesen is fiatalos és vékony?


2018. máj. 4. 14:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%

Ha csinos,vékony és nagyon nõiesen öltözködik akkor ide vele.

Ez a véleményem.

2018. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Akkor pl. nekem írhat.:)
2018. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
2-es voltam. Egyébként nem is értem, miért hallgatsz az ilyen hangokra.. Ha tényleg fiatalos, csinos vagy és gyereked sincs; ezer esélyed van; sőt.. Légy egy picit több bizalommal magad felé! Hajrá!
2018. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%

Akkor már fizetnek inkább gyerektartást a huszonéveskéknek :D

31/f

2018. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkel is piacképes egy nő, ha csinos.
2018. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Én elmúltam 40 éves van két tündéri gyerekem (nem kölyköm)és így is gyorsan el tudnék kelni. Én épp azt tapasztalom, hogy egy érett férfinál, ha komolyan vonzódik nem akadály a gyerek.

Viszont, aki ennyi idős korára nem alapított még családot azt meg pont, hogy inkább elkerülik, mert úgy érzik van vele valami probléma.

2018. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Várjál már utolsó! :D ezen el lehetne filozofálgatni, hogy ki is a csatakanca...az, aki szült már 3 gyereket és le van strapálva minden téren vagy a gyermektelen 40-es, aki csinos és sportos? :D
2018. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudod, hogy ki van lestrapálva és ki a sportos? 😀 Lehet, hogy a 40 éves szinglivel akadnak problémák és nem véletlenül szingli. Az elvált nők sem néznek ki jobban, mint a házasok, ne fogjuk már erre. A gyermektelenek sem szebbek, mint a gyerekesek, ezt max. azok állítják, akiknek nincs.
2018. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalataim szerint a férfiak előbb kezdenek egy "idősebb" 40 körüli nővel, mint egy olyannal akinek van gyereke. Egyébként nem biztos, hogy a kérdezővel van a baj. Simán lehet, hogy az exe volt elviselhetetlen és eddig bírta (persze lehetett fordítva is).
2018. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus itteni reakció. Anonim mindenkinek nagy a szája.
2018. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!